Menu

Nivona 680

Cechy produktu
 • Producent Nivona 
 • Rodzaj ekspresu automatyczny 
Opis

Ekspres do kawy NIVONA CafeRomatica 680 Black Cube


cechy specyficzne ekspresu NIVONA CafeRomatica 680:

 • nowoczesne wzornictwo 3D - Black Cube
 • System Aroma Balance dostarczający nieznaną dotąd obfitość smaków – przy użyciu jednego typu ziaren kawy
 • Zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji
 • Tekstowo-graficzny barwny wyświetlacz TFT z znacznymi ikonami
 • M ożliwość zaprogramowania przepisu Moja Kawa - 5 przepisów
 • Pięciostopniowy wybór mocy aromatu
 • Pokrywa na ziarna broniąca zapach
 • 15 bar oraz "System Aromatica" do przygotowywania kawy o głębszym smaku i aromacie
 • automatyczne programy (płukanie, czyszczenie, odkamienianie)
 • Podświetlanie filiżanek w trakcie parzenia kawy
 • Pojemnik na mleko 1L w komplecie

GWARANCJA

Ekspres NIVONA CafeRomatica 680 objęty jest gwarancją poprzez okres 3 lat albo do limitu 9'999 kaw.

Oryginalny wygląd

NIVONA CafeRomatica 680 w postępowej odsłonie Black Cube. Oryginalna o budowa w czarnym odcieniu z chromowanymi wykończeniami nadaje nieszablonowej elegancji.

Prosta obsługa

barwny wyświetlacz TFT, jest czytelny i prosty w obsłudze, dzięki czemu przygotowywanie kawy staje się czystą przyjemnością. Cała obsługa odbywa się przy pomocy dwóch pokręteł.

nieszablonowy zapach - Aromatica System

System Aromatica zapewnia możliwość przygotowania kawy o głębszym smaku i aromacie. W tym systemie energiczna komora zapewnia, iż do kawy nie dostają się gorzkie substancje. Po zmielenie i sprasowaniu gorąca woda jest wypompowywana do komory zaparzania. Ciśnienie wody i elastycznie przemieszczająca się komora sprawia zwiększanie komory zaparzania. Woda i zmielona kawa wirują. W wyniku czego otrzymujemy bardziej aromatyczną kawę.

System Aroma Balance - 3 profile smakowe

Inżynierom NIVONA udało się wypracować trzy profile smakowe: dynamiczny, stały i energiczny dla osiągnięcia maksymalnego aromatu i skrupulatnie zdefiniowanej ekstrakcji. Proces ten polega na intensywności i czasie przepływu gorącej wody przez świeżo zmielone ziarna. Aroma Balance System ma na celu imitować umiejętności baristy,zawsze scalić profil smakowy do naszych oczekiwań.

Sterowanie z telefonu przy pomocy aplikacji

NIVONA 680 zaopatrzona pozostała w zintegrowany moduł Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji i sterowanie ekspresem z smartfona.

Podświetlanie filiżanki

w trakcie procesu mielenia i zaparzania filiżanka zostaje elegancko podświetlona, co stanowi ucztę dla oka podczas rytuału parzenia kawy.

doskonale spienione mleko

NIVONA 680 ma dyszę Easy-Spumatore, która umożliwia nam przygotowanie kremowego cappuccino w szczególnie prosty sposób. Najlepiej zastosować świeże, chłodne mleko z termosu ze stali szlachetnej. Technologia Spumatore zagwarantuje pyszną mleczną piankę w dowolnie wybranej ilości.

Dozownik kawy z regulacją wysokości

Wysokość dozownika można luźno regulować do 14 cm, dopasowując go do wysokości filiżanek, szklanek do latte czy latte macchiato.

Strefa ciszy

w dodatku wyciszony, stożkowy młynek z hartowanej stali dzięki stosownej izolacji pracuje bardzo cicho.

świetna higiena

Urządzenie ma w pełni progresywne i samoczynne programy, które regularnie oczyszczają ekspresy z resztek oleju kawowego, kamienia i osadu mleka. Ekspres czyści się gorącą wodą i parą pod ciśnieniem. Wszystkie programy czyszczenia zostają uruchomione za naciśnięciem jednego przycisku.

Wyjmowana jednostka zaparzacza pozwala na utrzymanie higieny w naszym ekspresie. Po wyciągnięciu jednostki starczy wypłukać ją w czystej wodzie, aby pozbyć się resztek kawy i zapobiec tworzeniu się pleśni.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.