Menu

Nivona 799

Cechy produktu
  • Producent Nivona 
Opis

świetny automatyczny ekspres do kawy do domu, który przygotuje wszystkie najpopularniejsze napoje kawowe: od espresso przez czarną kawę po cappuccino czy latte macchiato. Zintegrowane funkcje, które pozwalają na szeroką kontrolę smaku kawy, barwny wyświetlacz TFT i postępowe sterowanie za pomocą inteligentnej aplikacji, automatyczne programy konserwacji pozwalają szybko, z łatwością i prosto radować się nadzwyczajnym smakiem kawy w domu.7 NAPOJÓW KAWOWYCH ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEMEkspres do kawy Nivona "CafeRomatica NICR 769" przygotowuje najpopularniejsze napoje jak espresso, lungo, kawę czarną, americano, cappuccino, latte i latte macchiato.

dopasuj moc, wielkość porcji, konsystencję mleka i temperaturę kawy każdego przepisu do swych jednostkowych upodobań i zapisz go.FUNKCJA "MY COFFEE"Nie możesz znaleźć ulubionego napoju wśród istniejących już przepisów i chcesz stworzyć swój własny, niepowtarzalny? Stwórz swój ulubiony przepis i zapisz go za pomocą funkcji "My Coffee".PROFILE AROMATÓW DO EKSPERYMENTÓW ZE SMAKIEM KAWYSystem Aroma Balance opracowany poprzez markę "Nivona" daje Ci możliwość zostania prawdziwym baristą.

Wybierz jeden z trzech najróżniejszych profili aromatu - Dynamic, Constant, Intense. W zależności od wybranego profilu, woda będzie przepływać poprzez kawę z najróżniejszą prędkością, odsłaniając w ten sposób najróżniejsze smaki.

Dynamic - dla delikatniejszego i bardziej owocowego smaku; Constant - żeby ujawnić słodycz i lekko gorzkie nuty; Intense - dla intensywnego i gorzkiego smaku.kolorowy WYSWIETLACZ TFTEkspres do kawy jest łatwy w obsłudze dzięki kolorowemu wyświetlaczowi TFT i dwóm pokrętłom.STEROWANIE przy pomocy INTELIGENTNEJ APLIKACJIPo pobraniu aplikacji "Nivona" i połączeniu urządzenia z ekspresem do kawy poprzez Bluetooth można przygotować kawę i sterować ekspresem do kawy bezpośrednio z telefonu lub tabletu.WYJĄTKOWO CICHY MŁYNEKUlepszony młynek do kawy w profilu stożka z hartowanej stali z prawidłową izolacją akustyczną pracuje wyjątkowo cicho.PROSTY W OBSŁUDZE SYSTEM MLECZNYZintegrowany system mleczny OneTouch Spumatore zezwala na przygotowanie napojów na bazie mleka za jednym dotknięciem przycisku.

ponadto system ten można wyjątkowo łatwo przepłukać: wystarczy włożyć rurkę do mleka do otworu w tacce ociekowej, wybrać funkcję płukania systemu mlecznego, a ekspres szybko przepłucze cały system mleczny wraz z rurką.PROSTA KONSERWACJAZintegrowane samoczynne programy odkamieniania, czyszczenia i płukania gwarantują łatwą konserwację.

Jednostka zaparzania kawy jest wyjmowana, dzięki temu system zaparzania kawy będzie za każdym razem czysty, a smak kawy doskonały.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.