Menu

Severin KA4809

Cechy produktu
  • Producent Severin 
Opis

Kompaktowy przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4809 750W biały Świeża kawa o poranku Sprawdzony ekspres przelewowy to klasyk, który od lat gości w naszych domach i ma swych wiernych entuzjastów. Ekspres przelewowy firmy SEVERIN KA 4809 znakomicie sprawdza się wszędzie tam, gdzie pije się dużo kawy i robi się ją często.

Możemy łatwo przygotować dużą liczba napoju i delektować się nim bez obawy, iż za kilka minut będzie chłodna. Prostota i sprawność Sposób działania ekspresu przelewowego SEVERIN KA 4809 jest prosty i efektywny – gorąca woda przelewa się poprzez filtr z kawą i wyciąga z niej esencję spływającą do dolnego naczynia.

Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest możliwość uzyskania sporej ilości kawy, bez konieczności przygotowywania jej dla każdego gościa z osobna, tak jak w widocznie droższych ekspresach ciśnieniowych.

Najważniejsze funkcje Kompaktowy przelewowy ekspres do kawy SEVERIN KA 4809 o mocy 750W pozwoli na przygotowanie 4 filiżanek kawy(ok. 0,5 l). Wyposażony został w płytę utrzymującą ciepło, wychylny filtr 1 x 2 z użytecznym zabezpieczeniem przed kapaniem, wskaźnik poziomu wody zaznaczony na dzbanku ze szkła i lampkę kontrolną.

wytrzymałość na lata marka SEVERIN od lat jest jednym z liderów w produkowaniu wysokiej jakości ekspresów przelewowych, takich jak SEVERIN KA 4809. Proponujemy niezwykle duży wybór modeli o zróżnicowanych rozmiarach, obszerności, designie i dodatkowych funkcjach.

dzięki czemu, każdy znajdzie optymalny ekspres, nieprzeciętnie dostosowany do swych potrzeb. Nieustannie rozwijamy naszą technologię parzenia kawy, dlatego nasze urządzenia to gwarancja nieprzeciętnego smaku i długookresowego stosowania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.