Menu

Severin KA4810

Cechy produktu

  • Producent Severin 
  • Moc 1000 W
  • Kolor czarny 

Opis


Ekspres do kawy z mechanizmem mielącym – (ka4810)
Ten kompaktowy ekspres do kawy z zaimplementowanym mechanizmem mielącym łączy w sobie najnowocześniejsza technika ze szlachetnym designem. Bez względu na to, czy wolisz pozostać ziaren kawy albo – Lakierowanie proszkowe – skorzystać z tym automatach udaje się idealnym do kawy oczekujących.
piękne wzornictwo. Jest wytwarzana z wysokiej jakości ekspres do kawy jest produkowana z czarnego tworzywa nienaturalnego z aplikacjami ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Umieszczono niebieską ekran LCD (z funkcja timera), a także się umieszczony piktogramy powodują, że obsługa i proste.
Świeżo zmielony lub do kawy z filtrem. W celu zagwarantowania pełne rozwinięcie aromatu włoskiego, a wbudowany mechanizm mielący z regulowanym stopień mielenia ziaren kawy są stworzone w świeżo zmielony –. Na obfity pojemnik na ziarna kawy Tank pomieści do 200 G. Oczywiście można zainstalować w pralce,dodatkowo już mielona kawa używać proszku. W tym celu starczy wybrać dowolny mahlwerks spowoduje wyłączenie funkcji z.
indywidualna z płynną regulacją radość z picia kawy. Na dodatek można równocześnie die Intensität der ekspres do kawy grubość (w trzech poziomów: proste, środków ustawić, mocno), jak również przy pomocy ilość kawy (do 10 filiżanek). Urządzenie jest wyekwipowane w użyteczny odchylany pojemnik na filtr z wyjmowanym filtrem, a także o nieskomplikowane do czyszczenia filtrem Permanent. Z funkcją Anti-kapaniem, automatyczne wyłączanie, wskaźnik poziomu wody (pojemność: 1,4 L) i płyta podgrzewająca.
wymiary: wys. 43,5 x szer. 22,5 x głęb. 26 cm. 1.000 W. 230 V.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.