Menu

Severin KA4813

Cechy produktu

  • Producent Severin 
  • Kolor czarny 

Opis

Ekspres do kawy Severin KA4813 idealny aromat Ekspres do kawy z młynkiem żarnowym Severin KA 4813 powinien zainteresować każdego, kto w piciu parzonej kawy ceni sobie nade wszystko jej genialny aromat.

zaimplementowana w tym produkcie idealna technika mielenia żarnowego umożliwia rozdrobnienie ziaren kawy do najmniejszych wymiarów. Oferuje dodatkowo możliwość regulowania stopnia ich rozdrobnienia, a także ilości kawy wedle osobistego uznania.

Co więcej daje aż trzy opcje wyboru intensywności aromatu. W ten sposób ekspres przelewowy KA 4813 daje gwarancję uzyskania smaku i aromatu zgodnych z upodobaniami najistotniej wybrednego kawosza. Czego chcieć więcej? Czy nie byłoby miło, gdyby nasz ulubiony samodzielnie dostosowany aromat cechował się intensywnością? Ten wariant ekspresów przelewowych Severin daje na to szansę, oferując funkcję zaparzenia wstępnego.

Ta unikatowa metoda polega na zwilżaniu kawy przed właściwym jej zaparzeniem, co powoduje, że uwalniany aromat jest wyjątkowo intensywny i konkretny. Przystępna obsługa Obsługa ekspresu jest komfortowa i intuicyjna.

W obfitym stopniu jest to zasługa wyświetlacza dotykowego LED z opcją ustawiania czasu. Z jego pomocą prosto uruchamia się poszczególne zadania, na przykład utrzymanie ciepła przez ustalony przez użytkownika czas (do godziny).

10 filiżanek objętość ekspresu umożliwia przygotowanie do 10 filiżanek aromatycznej kawy ze świeżo zmielonych ziaren. Jeśli nie wykorzysta się od razu rozdrobnionych wcześniej ziaren, istnieje możliwość wyłączenia młynka i przygotowania napoju ze zmielonej już kawy.

sympatyków cicho pracujących urządzeń uraduje opcja wyciszania sygnalizacji dźwiękowej. Dzbanek Ekspres wyposażony jest w wychylny filtr z wymiennym wkładem 1 x 4, zaprojektowany tak, by nie trzeba było martwić się kapaniem i w dodatkowy filtr stały.

Specjalna pokrywka pomaga dłużej utrzymać aromat. Ekspres do kawy z młynkiem żarnowym Severin KA 4813 uzupełnia wygodny w użyciu szklany dzbanek z pokrywką (GK 5546), o pojemności ok. 1,4 l.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.