Menu

Severin KA4814

Cechy produktu

  • Producent Severin 
  • Kolor czarny 

Opis

Ekspres do kawy Severin KA4814 znakomity aromat Ekspres do kawy z młynkiem żarnowym i dzbankiem cieplnym Severin KA 4814 to innowacyjne urządzenie gwarantujące idealny aromat parzonej kawy dzięki wyjątkowo wydajnej technice mielenia ziaren.

Wykorzystana tu technika mielenia żarnowego pozwala maksymalnie rozdrobnić ziarna. Stopień ich rozdrobnienia można ustawić samemu. Podobnie jak ilość kawy. W wyniku czego smak i aromat są stosownie przypasowanie do osobistych preferencji użytkownika.

Samodzielnie regulować można też intensywność aromatu wybierając jeden z trzech poziomów. Kawa na osiem filiżanek Ekspres do kawy KA 4814 umożliwia przygotowanie ośmiu filiżanek, jeśli jednak nie od razu wszystkie zmielone ziarna zostaną wykorzystane, można wyłączyć młynek żarnowy, żeby zaparzyć z nich kawę.

Co więcej ten typ ekspresu przelewowego wyposażony jest także w oryginalną funkcję wstępnego zaparzania: przed właściwym parzeniem kawa poddana zostaje nawilżeniu, dzięki czemu można osiągnąć pełnię jej aromatu.

Dzbanek Wraz z ekspresem do kawy z młynkiem żarnowym Severin KA 4814 przystępny jest próżniowy dzbanek termiczny, wytworzony z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, o obszerności ok. 1,0 l (GK 5547). Pokrywka przelewowa termosu zezwala na komfortową jego obsługę jedną ręką, a także długotrwałe utrzymanie temperatury.

Łatwa obsługa wygodne i intuicyjne korzystanie z rozlicznych funkcji tego ekspresu przelewowego umożliwia dodatkowo ekran dotykowy LED z opcją ustawiania czasu. Dalsze udogodnienia to pomiędzy innymi: wychylny filtr z wymiennym wkładem 1 x 4, z zabezpieczeniem przed kapaniem i pokrywka gwarantująca utrzymanie aromatu plus dodatkowy filtr stały.

Warto wspomnieć także o możliwości wyciszania sygnałów akustycznych i samoczynnym wyłączaniu urządzenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.