Menu

Severin KA4816

Cechy produktu
  • Producent Severin 
Opis

Ekspres przelewowy do kawy SEVERIN KA 4816 1000W Biały Świeża kawa o poranku tradycyjny ekspres SEVERIN KA 4816 to prosty ale sprawdzony sposób na pyszną kawę: zaparzanie odbywa się w trakcie tradycyjnego cyklu przelewowego, a gotowy napar wpływa do estetycznego szklanego dzbanka.

W wielu kuchniach na całym świecie, takie właśnie urządzenie już od dziesięcioleci stanowi podstawowe wyposażenie kuchni. Za jednym razem możemy przygotować dużą liczba smacznej kawy dla całej rodziny albo naszych gości.

genialnie wytworzony Ekspres przelewowy do kawy SEVERIN KA 4816 o mocy 1000W zaopatrzony został w zawór blokujący ociekanie umożliwiający pobranie kawy nawet w czasie parzenia, a także wyłącznik ręczny wyekwipowany w lampkę kontrolną.

posiada także płytę podgrzewającą zapewniającą utrzymanie ciepła. Najważniejsze informacje Ekspres przelewowy do kawy SEVERIN KA 4816 zaopatrzony został w zbiornik na wodę o obszerności 1,4 litra, a także wkład filtracyjny 1 x 4, bezpieczny do mycia w zmywarce.

posiada on szklany dzbanek e wskaźnikiem poziomu i ergonomicznym uchwytem, a wskaźniki poziomu wody zaznaczone po obu stronach ekspresu prawidłową widoczność.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.