Menu

Severin KA4817

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor czerwony 
Opis
Przelewowy ekspres do kawy KA 4817

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o znacznej mocy. Tworzony został ze stali nierdzewnej polakierowanej na czerwono,, a także tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co widocznie usprawnia obsługę. Ma zabezpieczenie przed kapaniem, co zezwala na przerwanie cyklu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1,25l kawy, co odpowiada około 10 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Posiada wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia. Ekspres został zaopatrzony w płytę grzewczą, która utrzymuje temperaturę naszej kawy.

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki temu w parę chwil możemy cieszyć się dzbankiem aromatycznej kawy. Stosowanie ekspresu na dodatek upraszczają dodatki takie zwijany przewód, podświetlany włącznik, czy funkcja samoczynnego wyłączania.

informacje technologiczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.