Menu

Severin KA4822

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor srebrny, czerwony 
Opis
Przelewowy ekspres do kawy KA 4822

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o znacznej mocy. Wykonany został ze szczotkowanej stali rdzoodpornej,, a także tworzywa sztucznego w kolorze czarnym.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co istotnie upraszcza obsługę. Ma zabezpieczenie przed kapaniem, co zezwala na przerwanie procesu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1,25 ml kawy, co odpowiada około 10 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Posiada wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia. Ekspres został wyposażony w płytę grzejną, która utrzymuje temperaturę naszej kawy.

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki czemu w parę chwil możemy cieszyć się dzbankiem aromatycznej kawy. Używanie ekspresu na dodatek ułatwiają dodatki takie zwijany kabel, podświetlany włącznik, czy funkcja automatycznego wyłączania.

dane techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.