Menu

Severin KA4825

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor srebrny 
Opis
Ekspres przelewowy z regulatorem aromatu KA 4825

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o sporej mocy. Wyprodukowany został ze szczotkowanej stali rdzoodpornej, oraz tworzywa nienaturalnego w kolorze czarnym.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co pokaźnie usprawnia obsługę. Posiada zabezpieczenie przed kapaniem, co pozwala na przerwanie cyklu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka. Wkład filtra może być myty w zmywarce.

Podświetlane pokrętło AromaSwitch pozwala wybrać między 2 profilami parzenia dla mocniejszej i łagodniejszej kawy.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1,25 ml kawy, co odpowiada około 10 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Posiada wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia. Ekspres został wyekwipowany w płytę cieplną, która utrzymuje temperaturę naszej kawy.

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki temu w parę chwil możemy radować się dzbankiem aromatycznej kawy. Użytkowanie ekspresu ponadto upraszczają dodatki takie zwijany przewód, podświetlany włącznik, czy funkcja samoczynnego wyłączania.

dane techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.