Menu

Severin KA4826

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
Opis
Przelewowy ekspres do kawy z timerem KA 4826

Przelewowy ekspres do kawy o obfitej mocy z zastosowanym timerem.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co istotnie upraszcza obsługę. Ma zabezpieczenie przed kapaniem, co zezwala na przerwanie cyklu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka. Wkład może być myty w zmywarce.

Ekspres został zaopatrzony w cyfrowy zegarek, i programowalny timer, który umożliwia zaprogramowanie zaparzenie kawy na mocną godzinę. Dzięki temu możemy cieszyć się dzbankiem aromatycznej kawy, kiedy tylko chcemy. Podświetlane pokrętło AromaSwitch pozwala wybrać między 2 profilami parzenia dla mocniejszej i łagodniejszej kawy.

Jednorazowo możemy przygotować około 1,25 ml kawy, co odpowiada około 10 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Posiada wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia. Ekspres został zaopatrzony w płytę grzewczą, która utrzymuje temperaturę naszej kawy.

użytkowanie ekspresu w dodatku upraszczają dodatki takie jak, wbudowana funkcja odkamieniania, zwijany kabel czy funkcja samoczynnego wyłączania.

informacje techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.