Menu

Severin KA4835

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor czarny 
Opis
Przelewowy ekspres do kawy z dzbankiem cieplnym KA 4835

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o obfitej mocy z dzbankiem cieplnym. Wyprodukowany został z tworzywa nienaturalnego w odcieniu czarnym, a także stali nierdzewnej.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co pokaźnie ułatwia obsługę. Posiada zabezpieczenie przed kapaniem, co zezwala na przerwanie cyklu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1l kawy, co odpowiada około 8 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Ma wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia.

Próżniowy, stalowy dzbanek typu termos zezwala na długo zachować temperaturę kawy. Posiada łatwą w obsłudze (nawet 1 ręką) pokrywę przelewową

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki czemu w parę chwil możemy cieszyć się dzbankiem aromatycznej kawy. Stosowanie ekspresu w dodatku usprawniają dodatki takie zwijany przewód, podświetlany włącznik, czy funkcja automatycznego wyłączania.

informacje techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.