Menu

Severin KA4845

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor srebrny 
Opis
Ekspres przelewowy z regulatorem aromatu i dzbankiem termicznym KA 4845

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o dużej mocy z dzbankiem cieplnym. Wytworzony został ze szczotkowanej stali nierdzewnej, i tworzywa nienaturalnego w kolorze czarnym.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co istotnie upraszcza obsługę. Posiada zabezpieczenie przed kapaniem, co umożliwia przerwanie procesu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1l kawy, co odpowiada około 8 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Ma wyraźny, 2-stronny wskaźnik poziomu napełnienia.

Podświetlane pokrętło Aroma Switch pozwala wybrać pomiędzy 2 profilami parzenia dla mocniejszej i łagodniejszej kawy.

Próżniowy, stalowy dzbanek typu termos zezwala na długo zachować temperaturę kawy. Posiada łatwą w obsłudze (choćby 1 ręką) pokrywę przelewową

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki czemu w parę chwil możemy cieszyć się dzbankiem aromatycznej kawy. Używanie ekspresu w dodatku ułatwiają dodatki takie zwijany przewód, podświetlany włącznik, czy funkcja automatycznego wyłączania.

dane techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.