Menu

Severin KA4846

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
Opis
Przelewowy ekspres do kawy z dzbankiem cieplnym KA 4846

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o pokaźnej mocy z dzbankiem termicznym. Wytworzony został ze szczotkowanej stali i tworzywa sztucznego w odcieniu czarnym.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co widocznie upraszcza obsługę. Ma zabezpieczenie przed kapaniem, co zezwala na przerwanie procesu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka. Wkład filtra może być myty w zmywarce.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1l kawy, co odpowiada około 8 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Posiada wyraźny, 2-stronny wskaźnik poziomu napełnienia.

Próżniowy, stalowy dzbanek typu termos pozwala na długo zachować temperaturę kawy. Posiada łatwą w obsłudze (nawet 1 ręką) pokrywę przelewową.

Ekspres pracuje cicho i szybko, dzięki czemu w parę chwil możemy radować się dzbankiem aromatycznej kawy. Wykorzystywanie ekspresu w dodatku upraszczają dodatki takie zwijany kabel, podświetlany włącznik, czy funkcja automatycznego wyłączania.

informacje technologiczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.