Menu

Severin KA5760

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
  • Kolor srebrny 
Opis

Ekspres do kawy "Caprice" SEVERIN KA 5760 1450W srebrno-czarny Świeża kawa o poranku Maksymalnie niedługi czas kontaktu szczególnie gorącej wody z kawą to jeden z sekretów tego ekspresu przelewowego. Ten sposób parzenia pomaga uzyskać pełny, mocny smak i aromat.

rewelacyjną do tego temperaturę (92 - 96° C) gwarantuje z kolei zastosowana tu progresywna technologia thermotronic. Co więcej przyjemność świetnej, gorącej kawy może być dostępna w każdym momencie, Ekspres Caprice"Severin KA 5760 bez problemu podgrzeje na dodatek kawę po zaparzeniu.

skuteczny i szybki Wybierając ekspres SEVERIN KA 5760, można korzystać z dobrodziejstw postępowych technologii, dzięki którym parzenie ulubionej kawy staje się nieszablonowym doświadczeniem. Przejrzysty zbiornik na świeżą wodę zezwala na obserwację całego procesu.

Certyfikowana jakość Zgodna ze standardami ECBC (European Coffee Brewing Centre) mocniejsza kawa o pełnym smaku znakomicie nadaje się do rozpoczęcia dnia. W przypadku, gdy bardziej niezbędny jest stabilny aromat, wystarczy zastosować pokrętła w ekspresie SEVERIN KA 5760, żeby wybrać ten drugi łagodniejszy poziom mocy.

atest ECBC to znak jakości przyznawany tylko tym ekspresom do kawy, które spełniają najwyższe standardy, jeśli chodzi o smak przygotowanego napoju i temperaturę i czas jego parzenia. Dopełniające funkcje ułatwiający obsługę wyświetlacz LED z funkcją timera posłuży równocześnie do aktywacji procesu parzenia kawy jak i uruchomienia innych funkcji ekspresu KA 5760, w tym odkamieniania.

Całość konstrukcji stworzona jest z wysokiej jakości stali rdzoodpornej. W zestawie znajduje się dzbanek o obszerności 1 litra. W razie potrzeby można go na dodatek dokupić w naszym sklepie jako szklany dzbanek z pokrywką o symbolu GK 5441.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.