Menu

Severin KA5761

Cechy produktu
  • Producent Severin 
  • Rodzaj ekspresu przelewowy 
Opis
Przelewowy Ekspres do kawy z timerem "Caprice" KA 5761

postępowy, przelewowy ekspres do kawy o dużej mocy z timerem i dzbankiem cieplnym. Obudowa została produkowana ze szczotkowanej stali nierdzewnej z elementami z tworzywa nienaturalnego w odcieniu czarnym. Dzięki wyjątkowo pokaźnej mocy (1450W) przygotowanie kawy jest wyjątkowo szybkie.

Ekspres wykorzystuje nowoczesną metodę parzenia kawy. Dzięki podgrzaniu wody do nad wyraz wysokiej temperatury i krótkiemu czasowi kontaktu wody ze zmieloną kawą, uzyskujemy pełny, bogaty aromat i intensywny smak kawy. Technika thermotronic zapewnia wspaniałą temperaturę parzenia (92 - 96° C). Ekspres proponuje dwie jednostkowe możliwości wyboru profilu parzenia kawy dla uzyskania łagodniejszego, zrównoważonego albo intensywnego, pełnego smaku kawy.
wybór funkcji odbywa się przy pomocy wygodnego, podświetlanego pokrętła, dzięki czemu obsługa ekspresu jest instynktowna.

Ekspres został wyposażony w programowalny timer z cyfrowym zegarem, który zezwala na zaprogramowanie parzenia kawy na potężną godzinę.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1l kawy, co odpowiada około 8 filiżankom. Transparentny zbiornik na wodę pomieści 1,25l świeżej wody. Posiada wyraźny, wskaźnik poziomu napełnienia.

Próżniowy, stalowy dzbanek rodzaju termos pozwala na długo zachować temperaturę kawy. Ma łatwą w obsłudze (nawet 1 ręką) pokrywę przelewową

użytkowanie ekspresu dodatkowo upraszczają dodatki takie jak zintegrowany schowek na kabel, funkcja samoczynnego wyłączania, czy funkcja odkamieniania.

dane techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.