Menu

Severin KA9254

Cechy produktu
  • Producent Severin 
Opis

Ekspres przelewowy z dzbankiem termicznym uwielbianej niemieckiej firmy SEVERIN zajmującej się produkcją niewiele znaczącego sprzętu AGD od 1892 roku. Gorąca i solidna kawa dzięki urządzeniu SEVERIN KA 9254 o mocy 1000 W, w odcieniu białym.

Ekspres KA 9254 ma zbiornik na wodę o obszerności 1,25 l i dzbanek na kawę o pojemności do 8 filiżanek (1,0 l). To dzbanek typu termos z pokrywką przelewową zapewnia długookresowe utrzymanie ciepła. Nietrudne napełnianie zbiornika na wodę dzięki dużemu otworowi.

Model KA 9254 ma należycie widoczny przedni wskaźnik poziomu wody. Uchylny wkład filtracyjny 1 x 4. Zaletą jest zawór blokujący przelew umożliwiający pobranie kawy nawet w czasie parzenia. Ekspres przelewowy SEVERIN KA 9254 zaopatrzony został w wyłącznik ręczny oraz lampkę kontrolną.

w dodatku dla bezpieczeństwa użytkownika automatyczne wyłączanie. Wbudowany schowek na przewód zasilający upraszcza przechowywanie. Łatwe nalewanie bez kapania....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.