Menu

Severin KA9554

Cechy produktu

  • Producent Severin 
  • Kolor czarny 

Opis

Przelewowy ekspres do kawy KA 9554

Prosty w obsłudze, przelewowy ekspres do kawy o szerokiej mocy. Wytworzony został ze stali rdzoodpornej polakierowanej na czarny, matowy kolor, i tworzywa nienaturalnego w kolorze czarnym, dzięki czemu charakteryzuje się progresywnym, wykwintnym wyglądem.

Wkład filtra jest montowany od przodu, co pokaźnie upraszcza obsługę. Ma zabezpieczenie przed kapaniem, co pozwala na przerwanie cyklu parzenia w celu wyciągnięcia dzbanka.

W ekspresie jednorazowo możemy przygotować około 1,25l kawy, co odpowiada około 10 filiżankom. Zbiornik na wodę pomieści 1,4l świeżej wody. Ma wyraźny, 2 stronny wskaźnik poziomu napełnienia. Ekspres został zaopatrzony w płytę grzewczą, która utrzymuje temperaturę naszej kawy.

Dzięki pokaźnej mocy, ekspres pracuje niezwykle momentalnie i cicho gwarantując intensywny smak i aromat kawy. Użytkowanie ekspresu dodatkowo ułatwiają dodatki takie zwijany przewód, podświetlany włącznik, czy funkcja samoczynnego wyłączania.

dane technologiczne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.