Menu

Dedra DED7945

Cechy produktu

  • Producent Dedra 

Opis

Narzędzie wielofunkcyjne 300W Dedra DED7945

Wszechstronne i szczególnie przydatne


Największa zaleta narzędzi wielofunkcyjnych? Niezaprzeczalną i największą zaletą narzędzi wielofunkcyjnych jest ich wszechstronność. Dzięki nim możemy wykonywać różne prace, ale pod warunkiem, iż dobierzemy odpowiednie końcówki robocze. Z taki narzędziem wytniesz otwór w drewnianych elementach, polikwidujesz stare fugi, zedrzesz farbę, zdrapiesz pozostałości kleju oraz przytniesz śruby i gwoździe, polikwidujesz rdzę albo wypolerujesz podłoże. Jakie końcówki oferujemy z naszym narzędziem wielofunkcyjnym Dedra? W pakiecie z korpusem otrzymacie dysk trójkątny delta papieru ściernego, brzeszczot do metalu, brzeszczot do drewna i tworzyw sztucznych i skrobak do usuwania starych farb.1- przewód zasilający 3m
2- Silnik wysokiej mocy 250W
3- Ruch oscylacyjny. Kąt oscylacji 1,8 st.
4- Uniwersalny uchwyt narzędziowy. Wymiana końcówki roboczej przy pomocy klucza
5- Możliwość podłączenia zewnętrznego systemu odpylającego
6- Płynna regulacja


Do czego wykorzystam wielofunkcyjne urzadzenie DED7945? Zacznijmy może od brzeszczotu do drewna, przyda się do cięcia komponentów drewnianych ( przy docinaniu listewek, paneli podłogowych). Dużą zaletą takiego brzeszczotu jest możliwość cięć wgłębnych, a to jest istotnie przydatne, np. Przy wycinaniu otworu w meblach, żeby ułatwić sobie dostęp do gniazdka elektrycznego. Końcówka do metalu, wszystkie wystające gwoździe czy wkręty przeszkadzające w desce możemy ściąć równo z powierzchnią deski przy pomocy właśnie takiej końcówki. Możemy zastosować go także do przycinania rur lub listew aluminiowych. A szlifowanie i skrobanie? To funkcje, które możemy użyć przy rozmaitego rodzajach renowacji. Wymiana wszelkich tych końcówek w narzędziu Dedra 7945 przebiegać będzie sprawnie i bez problemu przy pomocy klucza. Dodatkowo mamy możliwość podłączenia zewnętrznego systemu odpylającego do naszego narzędzia.

W walizce:
4x papier ścierny (gradacja 40, 80, 100, 200)
Dysk trójkątny delta papieru ściernego
Brzeszczot do metalu, stal szybkotnąca HSS
Brzeszczot do drewna i materiałów nienaturalnych, stal HCS
Skrobak do usuwania starych farb
Końcówki z adapterem do zewnętrznego odsysania pyłu
*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.