Menu

WIELOFUNKCYJNE NARZĘDZIE OSCYLACYJNE 500W Z REGULACJĄ OSCYLACJI I / YT-82223 / YATO - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ

Cechy produktu

  • Producent Yato 

Opis

Multi szlifierka szybkotnąca twarde drewno, panele klasy AC5, stal i blachodachówkę, rynny, pcv, drzwi MDF, plexi, aluminium.
także cięcie ceramiki ściennej, eliminowanie fug spośród kafelek i bezpyłowe szlifowanie drewna dzięki odsysaniu pyłu z przyłączem do odkurzacza.
Wysoka moc sprawia, że brzeszczot nie klinuje się i nie przestaje pracować pod wielkim obciążeniem. Narzędzie wposiada także system łagodnego rozruchu.Na głowicy szybkomocującej multiszlifierki YT-82223 mozna stosować większość brzeszczotów dostępnych na rynku, zarówno zamknietych jak i otwartych.
Narzędzie jest szczególnie {pomocn|przydatn)e podczas wykonywania mebli z palet, renowacji okien i drzwi drewnianych oraz w podczas montażu paneli i listew przypodłogowych, usuwaniu płytek winylowych i pvc, zdrapywaniu tapety winylowej itp.
Znakomicie sprawdza się w zastosowaniach, w których urządzenia o mniejszej mocy nie zdają egzaminu. Przeznaczenie / zastosowanie Wycinanie prostokątnych otworów w płytach meblowych, panelach, blachach. Cięcie twardego drewna, paneli AC5; blachodachówki (z brzeszczotami BiM), szlifowanie bezpyłowe okien drewnianych i mebli przed nałożeniem bejcy lub lakieru. Sposób użycia Przecinanie metalu przy niskiej prędkości obrotowej silnika i cięcie drewna przy maksymalnej prędkości, szlifowanie drewna z odpinanym system podłączanym do odkurzacza Zawartość opakowania W opakowaniu dołączone są zapasowe brzeszczoty do cięcia drewna, metalu, szlifowania, zdrapywania tapety Parametry
  • Zastosowanie: Drewno i metal
  • Częstotliwość oscylacji max [RPM]: 8000-16000
  • Soft start: tak
  • Regulacja częstotliwości oscylacji: 8000-16000
  • Moc [W]: 500

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.