Menu

Fajka CHACOM Atlas Jaune no.262 Francja

Cechy produktu

  • Producent Chacom 

Opis

piękna fajka wytwarzana z wrzośca o oryginalnym wykończeniu główki. Akrylowy ustnik w takim samym wykończeniu jest ponadto przyozdobiony firmowym znakiem. Wszystko razem łączy pierścień koloru złotego. Fajka dopasowana do palenia równocześnie ze skraplaczem jak i z filtrem 9mm. Skrupulatnie i solidnie tworzona rewelacyjnie leży w dłoni. Wnętrze komina w kolorze naturalnego wrzośca.
rozmiary:

dł. - 14,7 cm
szer. - 4,4 cm
wys. - 4,1 cm
szer. Komina - 1,9 cm
wys. Komina - 3,1cm
filtr - 9 mm + 3 mm
waga - 50 g

Chacom. Francja - W drobnej wiosce w Avignon, rodzina Comoy rozpoczyna wytwarzanie fajek dla żołnierzy armii Napoleona. W 1879 roku Henri Comoy i jego kuzyn Chapuis zaczynają pracować razem, tworząc doskonałe fajki z wrzośca. Chapuis Comoy staje się jedną z najszczególniej znanych firm produkujących fajki. W 1922 roku nastąpiło p ołączenie ich nazwy. Chacom oficjalnie stał się marką w 1928 roku. Produkty tej firmy po dziś dzień są znane i cenione na całym świecie.

Pracownię Fajek Mr.Bróg i Chacom łączy wieloletnia przyjaźń i w jej imię polecamy Państwu tę doskonałą fajkę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.