Menu

Fajka turniejowa Kolebka 2021 XVI Święto Fajki Podhalańskiej Mr Bróg

Cechy produktu

  • Producent Mr Bróg 

Opis

Fajka turniejowa wytworzona specjalnie na potrzeby Święta Fajki 2021, które odbyło się w Przemyślu pod szyldem "Święto Fajki Podhalańskiej". Bezkompromisowa, ciężkabardzo ciekawa i nieporównana fajka, rewelacyjnie oddająca ducha całego wydarzenia. W trakcie turnieju zawodnicy z całej Polski palili fajkę z drewna oliwnego. Finalnie powstała ona w dwóch wersjach, z oliwki, a także wrzośca do wyboru.

Drewniana główka i szyjka fajki, w obu przypadkach okuta jest metalem i posiada zdobienia w postaci herbu Przemyśla, oznaki rozpoznawczej 5 batalionu Strzelców Podhalańskich i nazwy uroczystości. Górna część fajki zwieńczona została nietypową, całkowitą klapką. Zamknięta podczas palenia osłania od wiatru ale nie odcina dostępu koniecznego powietrza. Ustnik to wytrzymały ebonit ze zgryzem typu P-Lip, bez filtra. Palenisko prekarbonizowane. Ilość przystępnych egzemplarzy ograniczona.

rozmiary:

dł. - 15,3 cm

szer. - 4,8 cm

wys. - 7,0 cm

średnica paleniska - 2,0 cm

głębokość paleniska - 4,0 cm

filtr - brak

waga - 190 g

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.