Menu

Faceci w czerni - Nicholas Redfern OD 24,99zł DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324164813 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Nicholas Redfern 
  • Wydawnictwo Amber 
  • Ilość stron 256 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Niepublikowane relacje naocznych świadków„Ci dziwni mężczyźni niemało razy odwiedzali mnie we wnętrzu nocy”.„Ten cień miał na głowie czarną fedorę”.„To jak się uśmiechał… To nie był przychylny uśmiech”.„Patrzył wprost w moją duszę”.Faceci w Czerni.

Złowieszcze postacie, które pojawiają się, aby zastraszać i uciszać świadków spotkań z UFO. Fascynują niezwykłym wyglądem i całkowitą nieuchwytnością. Kim, a raczej czym są? Skąd pochodzą i czego tak naprawdę chcą od nas, zwykłych ludzi? Dlaczego tak nad wyraz zależy im na zacieraniu śladów występowaniu Obcych na Ziemi?Nicholas Redfern porywa nas w zagadkową i zatrważającą podróż do świata ponurych panów w perfekcyjnie skrojonych, czarnych jak noc garniturach.

pokazuje niepublikowane wcześniej relacje naocznych świadków, a także artykuły słynnych badaczy UFO i innych zjawisk paranormalnych.Od niezidentyfikowanych obiektów latających i tajnych agencji rządowych, przez zdolności parapsychiczne i praktyki okultystyczne, po demonologię ta książka ujawnia najświeższe rewelacje dotyczące tajemnicy Facetów w Czerni i rzuca nowe światło na ich mroczną i przerażającą działalność.NICHOLAS REDFERN to wybitny niezależny badacz przeszłości i zjawisk niewyjaśnionych, autorytet w dziedzinie ufologii i kryptozoologii,brytyjski dziennikarz i pisarz.

Jest autorem bestsellerów, m.in. Tajne archiwa FBI. Ujawnione raporty FBI o spotkaniach z UFO od czasów II wojny światowej oraz Krew bogów. Odkryta tajemnica ludzkiej grupy krwi ujawnia, że niektórzy z nas są potomkami Obcych.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.