Menu

Nawałnica mieczy: stal i śnieg edycja ilustrowana - george r. r. martin (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788382020755 
  • Oprawa twarda 
  • Autor George R. R. Martin 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 760 
  • Rok wydania 2020 

Opis

"Nawałnica mieczy. Część 1. Stal i śnieg. Edycja ilustrowana" to specjalna edycja powieści należącej do lubianej sagi "Pieśń Lodu i Ognia", która jest prawdziwą gratką dla kolekcjonerów książek, a także twórczości George'a R.R.

Martina.Siedem Królestw znajduje się u progu wielkich zmian, które poprzedzą wojny, jakich nie widziano od czasów panowania rodu Targaryenów.Członkowie Nocnej Straży opuszczają stosunkowo bezpieczny Mur i wyruszają na ziemie należące do wolnych ludzi.

Wśród nich jest bękart Neda Starka - Jon Snow, który niespodzianie dołącza do dzikiej hordy i staje przed obliczem największego wroga Mance'a Raydera.Ważą się losy członków rodu Lannisterów. Uwolniony z niewoli Jaimie wraz z Brienne z Tarthu inicjuje mozolną wędrówkę do Królewskiej Przystani, w której rządzi jego ojciec Tywin i siostra Cersei.

Tymczasem Tyrion - po wykonaniu błyskotliwego planu mającego na celu obronę stolicy przed najeźdźcami - zostaje zepchnięty na dalszy plan.Coraz obszerniejszym zagrożeniem dla Lannisterów staje się młody Robb Stark koronowany na Króla Północy, który z dnia na dzień zyskuje na popularności.

Z kolei w odległych krainach jeszcze solidniejsza staje się Daenerys Targaryen, gdyż pod jej okiem rozwijają się trzy smoki wyklute na stosie pogrzebowym jej ukochanego khala Drogo.O autorze:George R.R.

Martin to wybitny pisarz fantasy, twórca bardzo odważnej i zaskakującej sagi "Pieśń Lodu i Ognia", która od dekad zadowala się ogromną popularnością wśród czytelników. Kolejne tomy linii wzbudzają dużo emocji wśród zwolenników, że Martin nie ma oporów przed uśmiercaniem choćby najszczególniej uwielbianych bohaterów.Z uwagi na dużą rozpiętość jego dzieł oraz rozmach, "Pieśń Lodu i Ognia" można porównać do innego nieprzeciętnego procesu "Koło Czasu", który produkowany był przez Roberta Jordana, a po jego śmierci zakończył go Brandon Sanderson.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.