Menu

Ognie niebios (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788382022087 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Robert Jordan 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 1128 
  • Rok wydania 2021 

Opis

Porównywany do Władcy Pierścieni monumentalny proces fantasy, który pokochało ponad 40 milionów czytelników na całym świecie Wybrani uwalniają się i już planują Dzień Powrotu, kiedy Czarny będzie znowu wędrował po Ziemi.

Rand al'Thor, obecnie Smok Odrodzony, ukrywa się w zakazanym mieście Rhuidean na Pustkowiu Aiel, nie ujawniając swych planów choćby przed Egwene i Moiraine. Zasiadająca na Tronie Amyrlin w Białej Wieży Elaida do Avriny a'Roihan zbiera wieści zewsząd, żeby opracować strategię przyszłej walki z siłami zła.

Z kolei w wytwornej ukrytej komnacie uwolniony Rahvin spotyka się ze Sprzymierzeńcami Ciemności, żeby zapewnić sobie ostateczne zwycięstwo nad Smokiem Odrodzonym. Gdy tylko Smok kroczy po krainie, ognie niebios spadają tam, gdzie zechcą, aż życie wszystkich ludzi stanie w płomieniach.

A w swoim zapieczętowanym więzieniu w Shayol Ghul budzi się Czarny… „Robert Jordan stworzył podwaliny innowacyjnej powieści fantasy i okazał się godnym spadkobiercą Tolkiena. Jego znakomita saga, wypełniona niezapomnianymi postaciami i światem przesiąkniętym bogatą historią i legendami, na trwałe zapisze się w pamięci czytelników".

Fantasy Book Review

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.