Menu

Feromony zapachowe dla mężczyzn MAGNETIFICO Pheromone SEDUCTION 30 ml for man 010083

Cechy produktu

  • Producent Valavani 
  • Pojemność 30 ml

Opis

MAGNETIFICO Pheromone SEDUCTION 30 ml for man

Męska kolekcja specyficznych perfum powiększających ładność seksualną, poczucie własnej wartości i wzbudzających szacunek. Wytwarzane w oparciu o formułę AT-SC-R dla mężczyzn.

wskazane przez PLAYBOY

nieszablonowa aura jaką kreują perfumy MAGNETIFICO - power of pheromones - została zauważona i wyrózniona poprzez redaktorów magazynu PLAYBOY. Więcej o tym przeczytasz w walentynkowym/lutowym wydaniu (2/2018).


niepowtarzalna kompilacja MAGNETIFICO - power of pheromones - dla panów została zaprojektowana, aby pomóc zwiększyć błyskotliwość seksualną panów z perspektywy kobiet. Posiada wyselekcjonowane składniki, które wzmacniają "chemię seksualną". Perfumy zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci nie tylko rozszerzyć seksualną spektakularność, lecz także dodać pewności siebie w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej, w szkole lub w trakcie spotkania biznesowego. Pomogą jeszcze wzmocnić namiętność pomiędzy parą zakochanych.

Pheromone Seduction dla mężczyzn

AT-SC-R FORMULA

kolekcja MAGNETIFICO - power of pheromones - ma specyficzną kompilację, która została opracowana na podstawie AT-SC-R FORMULA for man. Jest to unikatowe połączenie substancji, które pomagają powiększyć błyskotliwość seksualną z punktu widzenia kobiet poprzez ich podświadomość i zmysły. Kompilacja ma na celu pomóc mężczyznom zwiększyć ich poczucie własnej wartości i wzbudzić szacunek wśród mężczyzn jak i kobiet.

Pheromone Seduction, Allure i Selection to prawdziwe pachnidła EdP. Oznacza to, iż zawierają ponad 15% elementów zapachowych! Ich trwałość jest naprawdę niesamowita. U konkurencji często możesz przeczytać, że sprzedają pachnidła z feromonami dla panów,w głównej mierze jest to tylko woda toaletowa (EdT) albo woda kolońska (EdC). Uważaj na to co kupujesz za swoje pieniądze!

Jak wykorzystać MAGNETIFICO power of pheromones i jak pachnie Pheromone Seduction?

Używasz ich jak tradycyjnych perfum na szyję, dekolt lub odzież.

Owocowo - kwiatowo - drzewna świeża kombinacja dla panów, którzy preferują aktywny tryb życia. Świeże, uzależniające i złożone - to zapach XXI wieku.

rodzaj: cytrusowo - kwiatowo – piżmowy

Głowa: skórka cytryny, rozmaryn, kardamon
Serce: palisander, liście jaśminu
Baza: wetiwer, mech dębowy, piżmo

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.