Menu

Feromony zapachowe Love and Desire dla mężczyzn 100 ml 180248

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Love & Desire pachnidła z feromonami dla prawdziwych mężczyzn


Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, iż czujemy się zbyt niedużo efektowni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z atrakcyjną nas osobą.

Na piękność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś”, nasz wewnętrzny magnetyzm.

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać świeże znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony.

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest szczególnie męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:

* chcesz poflirtować

* szukasz na stałe drugiej połówki

* poszukujesz nowych znajomości

* chcesz lepszy kontakt z ludźmi, których już znasz, np. W miejscu pracy itp.

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

* wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

* zwrócić na siebie pokaźniejszą uwagę

* zyskać szacunek i sympatię otoczenia

* poczuć się bardziej męsko w swojej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, akcentujący Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz niebanalną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla panów?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. Ponadto feromony te zostały uznane za najkorzystniejszy towar w kategorii „najmocniej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta perfekcyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, wytwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, skuteczna mieszanka 4 feromonów

Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Formuła ta została wytworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, unikalne połączenie elementów.

* Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest wytwarzany poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie. Jego poziom jest przeważnie wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są niezwykle wyczulone na jego zapach.

* Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wyprodukowany zwykle poprzez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

* Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najistotniej męski ze wszelkich składników. Sprawia uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, wytwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców rodzaju alpha.

* Androstadienon – sprawi, iż przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Dużo badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co interesujące, zapach ten może też łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, polepszając ich nastawienie i wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się nieszablonowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: zagadkowy, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

używanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl pachnidła tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

PAMIĘTAJ!

nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dobranym stężeniu działają na wszelkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.