Menu

La Vida Dulce 50 ml for women

Cechy produktu

 • Producent Aurora 
 • Pojemność 50 ml

Opis

La Vida Dulce 50 ml - Erotyczne i podniecające feroperfumy żeńskie. Nieodgadniony i intrygujący aromat - uwodzi panów, wywołuje w nich zainteresowanie, podniecenie i pożądanie.

"La Vida Dulce" to spektakularne perfumy o erotycznym i podniecającym zapachu. Zawarte w tych perfumach kombinacje zapachowe działają w szczególny sposób na panów, powodując u nich zainteresowanie, pożądanie i podniecenie. Tego typu preparaty zapachowe są przez niektóre osoby nazywane "narkotykami miłości". Specjalnie przypasowany pakiet nut zapachowych bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego działa na panów istotnie pobudzająco i sprawia, iż postrzegają kobietę stosującą "La Vida Dulce" jako bardziej niebanalną i pociągającą. Ekscytujący zapach wywołuje w mężczyznach pożądanie i erotyczne podniecenie, któremu nie są w stanie się oprzeć.

Działanie "La Vida Dulce" wynika z substancji zawartych w kombinacji zapachowej. Mężczyźni reagują na składniki zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu. Jeśli poczują roztaczaną przez Ciebie aurę zapachu - zrobią to co zechcesz i o czym myślisz...

Feroperfumy "La Vida Dulce" spowodują, że:

 • przyciągniesz uwagę panów znajdujących się w twoim otoczeniu
 • mężczyźni będą cię postrzegać jako bardziej niebanalną, powabną i pociągającą
 • każdy mężczyzna będzie miał ochotę na nawiązanie z tobą bliższego (intymnego) kontaktu
 • wzrośnie twoje bezapelacyjnie, spontaniczność i pewność siebie
 • inne kobiety będą pod wrażeniem twojej kobiecości i powabu, będą z przyjemnością przebywać w twoim towarzystwie

Dla kogo są asygnowane feroperfumy?

Feroperfumy "La Vida Dulce" są wieloskładnikową kompozycję zapachową wytwarzaną w celu prędkiego wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania, a także zainteresowania. "La Vida Dulce" są dedykowane dla kobiet prowadzących aktywne życie towarzyskie, chcących wzbudzić w mężczyznach zainteresowanie i pożądanie. Feroperfumy są dla ciebie perfekcyjnym rozwiązaniem, jeśli:


Dlaczego "La Vida Dulce" działa tak wydajnie?

Erotyczne perfumy zawierające podniecającą kompozycję zapachową to produktywny i prędki sposób na wywarcie pozytywnego wrażenia na mężczyznach, na wywołanie w nich pożądania i zainteresowania. Wieloskładnikowa kompozycja zapachowa została opracowana w oparciu o wiedzę z dziedziny fizjologii, wielowiekową tradycję japońskiej sztuki uwodzenia najnowsze osiągnięcia francuskich mistrzów perfumeryjnych. Niezwykłe działanie "La Vida Dulce" wynika z umieszczonych w kompilacji specjalnych substancji zapachowych, działających przez zmysł węchu na podświadomość panów. Mężczyźni reagują na elementy zawarte w preparacie w sposób podświadomy i nie są w stanie oprzeć się ich działaniu.

Jak pachnie La Vida Dulce?

kombinacja zapachowa wchodząca w skład "La Vida Dulce" to podniecający zapach, będący złożoną kompozycją nut bergamotki, białych kwiatów jaśminu i konwalii, cedru, wanilii i drzewa sandałowego. Aromat jest nad wyraz podniecający, zniewalający i niezwykle kobiecy. Jest stosowny równocześnie przed południem jak i na specjalne okazje wieczorowe.

"La Vida Dulce" to aromat dla kobiet ceniących sobie luksus i stylowy styl. Wymyślna kombinacja zapachowa pozostała opracowana w taki sposób, by w sposób szczególny działać na panów, przyciągać ich uwagę i wzbudzać zainteresowanie. Jeśli użyjesz "La Vida Dulce" - żaden mężczyzna nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Będziesz postrzegana jako kobieta szykowna, pociągająca i powabna. Mężczyźni w podświadomy sposób będą odczuwać do Ciebie pociąg i będą dążyć do bliższego kontaktu z Tobą.

"La Vida Dulce" to prawdziwy "narkotyk miłości"!

Obserwując reakcję panów znajdujących się w Twoim otoczeniu, w krótkim czasie przekonasz się o nieszablonowej cechy tego zapachu, nabierzesz zdecydowania i pewności siebie, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi osobami.W jaki sposób i kiedy należy stosować "La Vida Dulce"?

"La Vida Dulce" należy stosować jak normalne pachnidła. Wszakże są one dedykowane do wykorzystania w wyjątkowych okazjach, lecz możesz stosować je codziennie i obserwować jak szczególnie działają na panów. Produktywne działanie feroperfum utrzymuje się przez około 3-4 godziny po użyciu. Można je najlepiej docenić w następujących sytuacjach:

 • nawiązywanie nowych znajomości z mężczyznami
 • randki i spotkania intymne
 • imprezy i spotkania towarzyskie z udziałem panów
 • egzaminy, castingi, rozmowy kwalifikacyjne
 • negocjacje handlowe, współpraca z osobami płci męskiej
 • nieprzystępne sytuacje zawodowe, praca w zespole

Bezpieczeństwo:

Wybierając "La Vida Dulce" masz pewność, że jest to towar:
 • o precyzyjnie opracowanej formule, wykonany i przebadany poprzez najlepszych, doświadczonych technologów,
 • działający skutecznie i bezusterkowo,
 • przetestowany dermatologicznie i bezpieczny dla zdrowia,
 • zarejestrowany w europejskim systemie notyfikacji kosmetyków CPNP,
 • tworzony ze elementów najwyższej jakości, z zachowaniem standardu GMP (Good Manufacturing Practice), który zapewnia pełny nadzór nad procesem produkcji i pochodzeniem surowców

Opakowanie:

Butelka szklana o obszerności 50 ml, z atomizerem.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.