Menu

Luksusowe Feromony zapachowe Love and Desire Premium Edition dla mężczyzn 100 ml 180262

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 100 ml

Opis

Feromony zapachowe Love & Desire Premium Edition dla mężczyzn 100 ml 180262

Love & Desire PREMIUM EDITION to jeszcze większa dawka feromonów dla prawdziwych panów.

Różnica w działaniu pomiędzy zwykłą linią Love&Desire a serią PREMIUM EDITION, polega na tym, iż w premiowanej edycji stężenie każdego z feromonów jest dwukrotnie obszerniejsze.

dzięki czemu zyskujesz dwa razy więcej po jednym użyciu. Limitowana edycja jest przeznaczona dla osób, które szukają jeszcze pokaźniejszych wrażeń i wyzwań oraz uwielbiają być ubóstwiane. Na dodatek jeśli używałeś wcześniej Love&Desire i ich działanie wydało się dla Ciebie zbyt lekkie upragniony cel się zbliżył lecz nie na tyle na ile oczekiwałeś - zrób drugie podejście, tym razem z Love&Desire PREMIUM EDITION gdzie sukces masz gwarantowany!Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:


* chcesz poflirtować

* ulepszony kontakt z ludźmi, z którymi nieraz przebywasz, np. W pracy

* szukasz na stałe drugiej połówki

* poszukujesz nowych znajomości

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj tych feromonów codziennie!

Feromony pomogą Ci:

* wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

* zwrócić na siebie obszerniejszą uwagę

* zyskać szacunek i sympatię otoczenia

* poczuć się bardziej męsko w swej skórze


Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, podkreślający Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz interesującą Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Skuteczność Love & Desire jest oparte na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta perfekcyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, wytwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji.

Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love&Desire PREMIUM EDITION jako tajna broń w rękach panów w udanym podrywie!

Dzięki wspaniale przypasowanym feromonom Love&Desire dają 100% wydajność. Ich limitowana edycja daje Ci tej pewności jeszcze wiecej a to wszystko dzięki podwójnej mocy feromonów zawartych w składzie.

zobacz jak feromony Love&Desire PREMIUM EDITION działają na kobiety w poszczególnych grupach wiekowych, badania przeprowadzono na grupie ponad 5 tysięcy pań:


Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne komponenty: androsteron i androstadienon. Formuła ta została tworzona specjalnie po to, żeby zapewnić Ci maksymalne efekty.

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie składników.


Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony poprzez panów w okresie dojrzewania i ma niezwykle silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u panów dominujących. Wpływa na wzbudzenie piękności u kobiet, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są stanowczo wyczulone na jego zapach.

Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest tworzony poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma nad wyraz silne działanie. Jego poziom jest głównie wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie piękności u pań, jak i u mężczyzn, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są stanowczo wyczulone na jego zapach.

Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wyprodukowany przede wszystkim poprzez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach obfitej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a choćby więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić pokaźniejszy respekt.

Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najmocniej męski ze wszelkich elementów. Powoduje uczucie dominacji, lecz nie wpływa na efekt agresji, kreujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Sporo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przyjazność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może także łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, ulepszając ich nastawienie, a także wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla panów?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością.

Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: ciekawy, pociągający, męski.

Składają się na niego nuty zapachowe:

grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swymi ulubionymi zapachami.


PAMIĘTAJ!

nieistotne czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, uwielbiasz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o przypasowanym stężeniu działają na wszystkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.