Menu

Sexual Attraction męskie feromony

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 15 ml

Opis

Męskie Feromony Sexual Attraction 15mlNowe, wspaniałe feromony w buteleczce perfum - Man Formula 5-alphaJesteś nieśmiały? Nie masz doświadczenia z kobietami? A może masz wszystko i pragniesz jeszcze więcej? Jeśli chcesz być przywódcą i uwodzić kobiety jest na to efektywne rozwiązanie.

Feromony.Jak działają feromony Sexual Attraction?Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Sexual Attraction jest bardzo męski, seksowny i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich.

Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.Dzięki feromonom Sexual Attraction osiągniesz każdy cel:staniesz się bardziej pewny siebiepodkreślisz swoją męskość i charyzmępoprawisz swoje samopoczuciez powodzeniem i łatwością przyjdzie Ci uwodzenie najefektowniejszych kobietpodkreślisz swoje zdolności przywódcze w pracy z ludźmiChcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!świetne do uwodzeniaFeromony Sexual Attraction Pheromones to wspaniałe rozwiązanie dla osób planujących randki i pierwsze spotkania.

Jak wiadomo, za każdym razem liczy się TO pierwsze wrażenie – tzw. „chemia". Jeśli chcesz,pomiędzy Wami zaiskrzyło, użyj feromonów, a w naturalny sposób przyciągniesz wymarzonego mężczyznę.Mechanizm działania feromonówFeromony są naturalnym kanałem komunikacji pomiędzy ludźmi, dlatego działają na każdego.Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać świeże znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony.

Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, iż czujemy się zbyt niewiele spektakularni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z interesującą nas osobą. Na błyskotliwość wpływa nie tylko nasz wygląd, lecz także „to coś", nasz wewnętrzny magnetyzm.Czy zastanawiałeś się jak to jest, iż jedni ludzie są postrzegani jako ładni i charyzmatyczni, a inni – obiektywnie obdarzeni wcale nie mniejszą urodą, nie budzą takich doświadczyć? Oczywiście za sprawą feromonówPod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, akcentujący Twoją siłę i magnetyzm.Dzięki feromonom zawartym w zapachu Sexual Attraction bez trudu poprosisz atrakcyjną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę albo do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!Jak pachnie Sexual Attraction Pheromones dla mężczyzn?To intrygujący, świeży męski zapach z typową sportową nutą. Przywodzi na myśl ruch, produktywność fizyczną i seksualną.

formuje wokół Ciebie aurę męskiej siły, zaciekawia i intryguje, sprawiając, iż osoby wyczuwające Twój aromat mają ochotę się do Ciebie zbliżyć. Feromony Sexual Attraction pomogą Ci stać się obiektem pożądania i pobudzić seksualnie atrakcyjne Cię kobiety.Wyróżnij się z tłumuSexual Attraction Pheromones genialnie sprawdzą się w miejscach tłocznych, klubach, jednym słowem wszędzie tam, gdzie przebywa niemało osób.

Jego działanie jest wtedy zintensyfikowane, a zapach utrzymuje się dłużej. Ciepło ludzkiego ciała przedłuża i podsyca ich działanie – pamiętaj o tym przed następną imprezą.użytkowanieFeromonów Sexual Attraction używaj tak jak swoich ulubionych perfum.

Po prostu rozpyl je w miejscach takich jak nadgarstki, zagłębienie szyi albo tam, gdzie uwielbiasz. Sexual Attraction to feromony do zadań specjalnych. Są najsilniej skoncentrowanymi feromonami, zaprojektowanymi i przygotowanymi w laboratoriach na terenie Unii Europejskiej.Skład Sexual AttractionWiększość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie.

Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne elementy: androsteron i androstadienon. Formuła ta pozostała wytworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.Takiej formuły próżno szukać na rynku.Tylko nasze feromony Sexual Attraction mają czteroskładnikowe, niepowtarzalne połączenie składników.Alfa Androstenol (5α-androst-16-en-3α-ol) – feromon popularnościBeta-Androstenol – feromon przyciąganiaAndrostenon (5a-androstanu-3a-ol-17-one) – feromon przywódcy i seksuEstratetraenol (estra-1, 3,5 (10),16-tetraen-3-ol) – feromon kobiecości i uwodzenia......

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.