Menu

Silne feromony bezwonne dla kobiet Pheromone Essence Women 7,5 ml 80293

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 5 ml

Opis

Światowy Hit!

Pheromone Essence Women

Pheromone Essence to towar wyjątkowo chwalony przez klientów z całego świata. Są szanowane szczególnie za to, że można je stosować razem ze swym ulubionym zapachem. Pheromone Essence to najkorzystniejszy artykuł do uwodzenia jaki kiedykolwiek powstał.

Pheromone Essence rzeczywiście działa i jest niepokonanym liderem wśród feromonów. Zawierają najsilniejsze substancje powodujące zmianę zachowania u panów. Jeśli to jest Twój pierwszy raz, to przekonasz się, iż jest to znakomity wybór, bo różnicę w zachowaniu swego otoczenia zauważysz od razu.

To feromon, który jest oparty na najwyższej jakości Androstenonie (w 98%). Komponent ten skutecznie zwraca na siebie uwagę w towarzystwie innych ludzi. Oznacza to, że gdy zastosujesz Pheromone Essence już nigdy więcej nie zostaniesz niezauważona na imprezie.

Pheromone Essence jest silnym płynem, który uczyni Cię niebanalną w oczach mężczyzn, natomiast dominującą w oczach kobiet. Jeśli masz w pracy szefową, która daje Ci w kość, ten zapach produktywnie osłabi jej siłę. Pheromone Essence doda Ci pewności siebie, która pozwoli i pokazać na co Cię tak naprawdę stać.

prawidłowe wrażenie to podstawa przy zawieraniu znajomości, dlatego Pheromone Essence daje Ci pewność,za każdym razem staniesz na wysokości zadania. Nie należy jednak przesadzać z ilością, ponieważ stężenie Androstenonu jest silne, dlatego zaleca się używanie go z rozwagą.


Sposób wykorzystania:

Każdy flakonik feromonów Pheromone Essence 5ml ma specjalny dozownik umożliwiający dolanie feromonu do ulubionych perfum (maksymalnie 100ml) albo użytkowanie go bezpośrednio na skórę albo ubrania. Przy tym używanie bezpośrednio na skórę jest bezdyskusyjnie bardziej produktywne. Esencja nie zawiera wyczuwalnego zapachu. Wystarcza na dużo tygodni używania.

Pamiętaj! towar jest silnie stężony dlatego stosuj nie więcej niżeli 1-2 krople!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.