Menu

Zmysłowe feromony zapachowe Love and Desire dla mężczyzn 50 ml 80224

Cechy produktu

  • Producent SHS 
  • Pojemność 50 ml

Opis

Love & Desire perfumy z feromonami dla prawdziwych panów


Każdemu z nas brakuje czasem odwagi w relacjach damsko-męskich. Bywa, iż czujemy się zbyt niedużo piękni, co z kolei blokuje nas i mamy opory przed rozpoczęciem rozmowy z ciekawą nas osobą.

Na spektakularność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także „to coś”, nasz wewnętrzny magnetyzm.

Feromony są naturalnym kanałem komunikacji pomiędzy ludźmi, dlatego działają na każdego.

Jeśli chciałbyś luźno zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby – na feromony.

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i pachnidła z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest niezwykle męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Love & Desire jest dla Ciebie, jeśli:

* chcesz poflirtować

* szukasz na stałe drugiej połówki

* poszukujesz nowych znajomości

* chcesz ulepszony kontakt z ludźmi, których już znasz, np. W miejscu pracy itp.

Chcesz odmienić swoje życie? Używaj feromonów codziennie!

Feromony Love & Desire pomogą Ci:

* wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji

* zwrócić na siebie obszerniejszą uwagę

* zyskać szacunek i sympatię otoczenia

* poczuć się bardziej męsko w swej skórze

Pod wpływem działania feromonów zmieniasz się nie Ty, tylko ludzie, z którymi przebywasz.

Feromony wysyłają do nich niewidzialny sygnał, akcentujący Twoją siłę i magnetyzm.

Dzięki feromonom zawartym w zapachu Love & Desire bez trudu poprosisz atrakcyjną Cię kobietę o numer telefonu, zaprosisz na randkę lub do tańca na imprezie.

I możesz być pewien, że żadna Ci nie odmówi!

Dlaczego Love & Desire to najlepsze feromony dla panów?

Love & Desire to najskuteczniejsze feromony. Potwierdzają to opinie naszych klientów. W dodatku feromony te zostały renomowane za najkorzystniejszy artykuł w kategorii „najszczególniej pociągający zapach".

Skuteczność Love & Desire opiera się na latach pracy i doświadczeń nad składem mieszanki feromonów. Ta rewelacyjna receptura wpływa na podświadomość, umysł i nastrój, wytwarzając atmosferę sprzyjającą nawiązywaniu bliskich relacji. Każdy, kto raz wypróbuje ten zapach, od razu poczuje, jak staje się panem sytuacji i obiektem pożądania. Feromony działają natychmiast po zaimplementowaniu. Będziesz zaskoczony rezultatami. A zatem daj się zaskoczyć i zmień swoje życie.

Love & Desire – oryginalna, sprawna mieszanka 4 feromonów

Większość przystępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne mają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została tworzona specjalnie po to, żeby zapewnić Ci maksymalne efekty.

Love & Desire – oryginalne 4-składnikowe feromony

Takiej formuły próżno szukać na rynku. Tylko nasze feromony Love & Desire mają czteroskładnikowe, specyficzne połączenie części.

* Androstenol – pomoże Ci we flircie Jest wytwarzany poprzez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest przeważnie wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u pań, jak i u panów, i ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są niezwykle wyczulone na jego zapach.

* Androstenon – wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach stworzony głównie poprzez panów dominujących, który oznajmia siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi pań i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach wielkiej rywalizacji, np. Sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. W pracy, gdy chce się wzbudzić obszerniejszy respekt.

* Androsteron – zbuduje Twój autorytet To najmocniej męski ze wszystkich komponentów. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, budujejąc aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

* Androstadienon – sprawi, że przyciągniesz uwagę pań „Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u pań. Sporo badań nad tym feromonem wskazuje, iż silne oddziałuje na aktywność mózgu u pań. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przyjazność, poprawa nastroju. Co niebanalne, zapach ten może również łagodzić u pań skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, udoskonalając ich nastawienie i wpływając relaksująco.

Działanie każdego z tych feromonów poparte jest badaniami naukowymi i jest już powszechnie znane.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

używanie:

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

PAMIĘTAJ!

nie ma znaczenia czy jesteś kobietą czy mężczyzną, osobą młodą czy dojrzałą, osobą samotną albo od lat w związku, lubisz aktywne życie czy bardziej ustabilizowane. Feromony o dostosowanym stężeniu działają na wszelkich. Popraw swoje relacje z ludźmi w pracy, uatrakcyjnij swoje życie towarzyskie i seksualne.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.