Menu

Figurka Młody Therezinosaurus - DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ!!!

Cechy produktu
  • Producent Schleich 
Opis

Wszystkie figurki marki Schleich projektowane są z naciskiem na i są skrupulatnie ręcznie malowane, co sprawia, iż mogą stanowić świetną zabawkę, pozycję kolekcjonerską lub prezent. Świat dinozaurów pozwala dzieciom rozwijać swoją fascynację prehistorycznymi czasami i stworzeniami przez zabawę i edukację. Nieznaczne i zwinne, wielkie i silne, masywne i uskrzydlone - z dinozaurami we wszystkich kształtach i wymiarach, już nigdy nie będziesz się nudzić! Odkryj pierwotnych gigantów i stwórz swój własny Park Jurajski.

atrybuty

Schleich Produktions - und Handelsges. MbH została założona w 1935r. Przez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych producent rozpoczęła produkcję zabawek, zwykle plastikowych figurek znanych i szanowanych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i dużo, niemało innych.
W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko realne. W ten sposób dzieci poznają bogactwo i mnogość przyrody.
W linii Schleich są także postaci rycerzy z czasów przeciętniewiecza i bohaterów mitycznych, czy istot ze świata Fantasy, jak elfy, smoki, syreny i inne.
W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, by były one adekwatne dla dziecięcych rączek, a także niosły stosowny przekaz edukacyjny.
Każda figurka Schleich wytwarzana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Dokładnie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są produkowane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, aby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.