Menu

Półciężarówka z koniem i przyczepą

Cechy produktu
  • Producent Schleich 
Opis

Pick-up z przyczepą dla konia

Betty, opiekunka, znów skrupulatnie szczotkuje fryzyjską klacz Raję, ponieważ szczególnie ją lubi. Koń czuje,teraz stanie się coś nieszablonowego. Raja trafi dziś do nowej stajni! Po wyszczotkowaniu Betty ostrożnie prowadzi ją do przestronnej przyczepy konnej. Raja ma spokojne i przyjazne usposobienie, lecz mimo tego jest podekscytowana. Potem Betty wsiada do półciężarówki i powoli wyjeżdżają z farmy. Po drodze klacz rozgląda się z zaciekawieniem. Wkrótce znajdą się w nowej stajni i Raja będzie mogła pójść na wybieg.

Funkcje

  • Zdejmowany dach przyczepy
  • Na przyczepie można przewieźć dwa konie
  • Przyczepa została wyekwipowana w specjalny schowek na siodła i uzdy
  • Konie mają specjalne miejsce na jedzenie i picie

komplet gromadzi:

1 × półciężarówka, 1 × kierowca, 1 × przyczepa dla koni, 1 × klacz fryzyjska, 1 × opiekunka, 1 × derka, 1 × kantar, 1 × marchew, 1 × kardacz czarny, 1 × zgrzebło niebieskie, 1 × siodło rekreacyjne, 1 × ogłowie, 2 × bele siana, naklejki

seria Horse Club zawiera figurki koni uznanych na całym świecie i akcesoria potrzebne do opieki nad nimi. Tu odnajdziecie wszystko, czego potrzebuje koń, by był zdrowy, zadbany i atrakcyjnie prezentował się na wybiegu.

rozmiary: 51,5 x 14,5 x 12,5 cm

linia: Horse Club

W linii Horse Club wyszukasz dużo zestawów, które pozwolą zbudować własny, wymarzony świat. Wyszukasz tam stajnię, efektowny pokaz jeździecki, wybieg, padok, myjnię, ciężarówkę z przyczepą, wóz z zaprzęgiem oraz dużo oprzyrządowania jeździeckiego i akcesoriów do opieki nad końmi, rozmaite figurki jeźdźców,najczęściej swoje ulubione rasy koni, z których będziesz mógł stworzyć całą hodowlę.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.