Menu

Transformers Buzzworthy MEGATRON CHOPPER CUT F1118

Cechy produktu
  • Producent Hasbro 
  • Bohater Transformers 
Opis
Prawdopodobnie słyszałeś szum, ale Bumblebee to poważna sprawa. A teraz ten odważny robot odcisnął swoje piętno dzięki linii jednych z najbardziej ruchliwych produktów Bumblebee dla miłośników w każdym wieku. Sprawdź, o co chodzi w całym tym szumie.
Łącz, konwertuj, powiększaj moc!
Figurki Spark Armor (każda sprzedawana osobno, w zależności od przystępności) obejmują pojazdy Spark Armor Earth, które łączą się z figurką i przekształcają ją w tryb zasilania. Połącz dołączony pojazd Chopper Cut Spark Armor z figurką Megatrona, żeby przekształcić go w tryb wzmocniony.
atrybuty:
5-calowa figurka Megatrona: Figurka Megatrona ma około 5 cali (12,5 cm) wysokości.
powiększ moc dzięki Spark Armor: Połącz załączony pojazd Chopper Cut Spark Armor z Megatronem, by przekształcić go w tryb umocniony. Po połączeniu wymiar zwiększa się do około 5,75 cala (14,5 cm).
Zabawka przekształcająca 3 w 1: łatwa konwersja Transformers dla dzieci w wieku 6 lat i starszych! Przekształć zabawkę Megatrona z trybu czołgu w tryb robota w 9 krokach, a następnie połącz z jego zbroją Chopper Cut Spark Armor, aby uzyskać zbroję.
natchniony Cyberverse: W inspirowanej G1 kolekcji Cyberverse gigantyczne roboty Transformers z planety Cybertron biorą udział w epickich bitwach, wykorzystując moc Allspark przy pomocy swego Spark Armor! Dzieci mogą sobie wyobrazić uwolnienie tej nowej umiejętności dzięki tej figurce Spark Armor!
Opakowanie tematyczne Bumblebee: Ta figurka ma specjalne opakowanie tematyczne pasujące do linii Buzzworthy Bumblebee. Zbierz więcej figurek Buzzworthy Bumblebee (każda sprzedawana osobno, w zależności od przystępności).
Odkryj inne ulepszenia Spark Armor: Wszystkie Elite Class Spark Armor współpracują z innymi figurkami Elite Class (każda sprzedawana osobno), dzięki temu dzieci mogą się wymieniać i wzmacniać na nowe, zabawne sposoby.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.