Menu

Zestaw buda dla psa z akcesoriami

Cechy produktu
  • Producent SCHLEICH 
Opis

linia Farm Life posiada okazy zwierząt hodowanych w gospodarstwach na całym świecie. Teraz dzięki figurkom Schleich i licznym akcesoriom dodatkowym, jak chociażby: stajnie, zagrody czy wóz z zaprzęgiem mali miłośnicy przyrody mogą stworzyć swoją własną FARMĘ z prawdziwego zdarzenia, w zaciszu własnego pokoju.

Zawartość zestawu:

  • buda dla psa (9.5 x 9.5 x 8.2 cm) z otwieraną skrzynią, w której można schować akcesoria
  • figurka dziewczynki
  • figurka pieska
  • smycz
  • miska
  • kość
atrybuty

Schleich Produktions - und Handelsges. MbH została założona w 1935r. Poprzez Friedricha Schleicha. W latach 60-tych producent rozpoczęła produkcję zabawek, najczęściej plastikowych figurek znanych i uznanych postaci komicznych, takich jak: Smurfy, pszczółka Maja, Snoopy, rodzina Mapetów i mnóstwo, niemało innych.
W latach 80-tych do oferty wprowadzono figurki zwierząt. Zwierzęce środowisko stało się odzwierciedleniem natury na małą skalę. Począwszy od minionego świata gadów kopalnianych aż do oswojonych i dzikich zwierząt współczesności.
Zwierzęce figurki są tak wierne naturze, jak to tylko możliwe. W ten sposób dzieci poznają dostatek i dostatek przyrody.
W linii Schleich są także postaci rycerzy z czasów średniowiecza oraz bohaterów mitycznych, czy istot ze świata Fantasy, jak elfy, smoki, syreny i inne.
W powstawaniu zabawek Schleich biorą udział dzieci, pedagodzy i rodzice. Dlatego przy tworzeniu figurek zwraca się szczególną uwagę na to, żeby były one adekwatne dla dziecięcych rączek i niosły optymalny przekaz edukacyjny.
Każda figurka Schleich produkowana jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Starannie odlana z tworzywa, ręcznie pomalowana - wiernie oddaje rzeczywisty wygląd zwierzęcia czy postaci. Materiały, z których są wykonane figurki Schleich zostały wyselekcjonowane i przebadane tak, żeby spełniać najwyższe normy bezpieczeństwa.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.