Menu

Diablo. Wyścig o wszystko DVD + książka (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788366126343 
  • Oprawa twarda 
  • Rok wydania 2018 
Opis

„Diablo. Wyścig o wszystko” - najszczególniej rozpędzony przebój kinowy 2019 roku, który z całą pewnością wszystkich wielbicieli przepięknych samochodów i szalonej jazdy. Pierwsza tego typu produkcja w Polsce to zatankowana do pełna adrenaliną i ogłuszająca rykiem silników opowieść o młodym chłopaku, który trafia w sam środek gangsterskiego piekła nielegalnych wyścigów samochodowych.

Świata, gdzie gra się wyłącznie o najwyższe stawki, a każda zła decyzja może być tą ostatnią.W wysokooktanowej obsadzie znaleźli się: Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Agnieszka Włodarczyk, a także Aleksy Komorowski.

W pozostałych rolach wystąpili m.in.: Podwójna Mistrzyni Europy w driftingu Karolina Pilarczyk - nagradzana uczestniczka międzynarodowych wyścigów samochodowych oraz Marcin „Różal” Różalski – lubiany zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej z 2017 roku.

Reżyserem filmu jest Michał Otłowski – twórca nagrodzonego na festiwalu filmowym w Gdyni „Jezioraka”, a także serialu „Diagnoza”. Współpracuje z nim Daniel Markowicz, reżyser reklamowy i supervisor efektów specjalnych w wielu hollywoodzkich i polskich produkcjach.Pasją Kuby są prędkie samochody, zawrotna szybkość i skrajne wyścigi.

Jego siostra Lena musi przejść szczególnie kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć niezbędne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max.

proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a choćby życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo. Wyścig o wszystko” i kilkaset tysięcy euro.

Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata dużych pieniędzy, ładnych pań i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością.

Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby odszuka się w wielkim niebezpieczeństwie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.