Menu

Film DVD Dorcel - Cléa, Private Banker

Cechy produktu
  • Producent Dorcel (FR) 
  • Nośnik DVD 
Opis

Clea, zarządzająca aktywami w obfitym banku, dba o portfele najbogatszych klientów w mieście, dzięki temu żyją w bliskich relacjach. Przystępna 24 godziny na dobę, za każdym razem gotowa poświęcić się, aby utrzymać zaufanie klientów i regularnie wykracza poza swoją rolę bankiera, proponując swój urok i upodobania do miłosnych trójkątów, Rozbieranie się, zabawianie się na oczach innych, podwójna penetracja- Clea zgadza się z przyjemnością wszystkie seksualne igraszki.

Ale nie jest tylko ładną dziewczyną z swobodnymi granicami- ma także okrutną stronę- konieczną do pozostania silną wśród biznesmenów. Jest także Alessandra- prowokująca blondynka, która jest gotowa poddać się wszystkiego rodzaju perwersjom, żeby ukraść klientów Clei, jednak przyjmuje konkurencję i zachowuje zimną krew.

Plotka głosi, iż ważny inwestor chce zainwestować miliony w londyńską scenę finansową. Wtedy właśnie inicjuje się bezlitosny duet Clei i Alessandry, obie chcą zgarnąć wszystko dla siebie. Sztuczki, uroki, szantaże: to walka o wszystko!Występują: Clea Gaultier, Ania Kinski, Ella Hughes, Alessandra Jane, Ryan Ryder, Emilio Ardana, Potro De Bilbao, Max Deeds, Axel AcesReżyser: Liselle BaileyCzas trwania filmu: 128minutAudio: język angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, POLSKINapisy: język duński, grecki, portugalski...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.