Menu

Film DVD Dorcel - Dorcel Airlines Indecent Flight Attendants

Cechy produktu
  • Producent Marc Dorcel (FR) 
  • Nośnik DVD 
Opis

Personel pokładowy Dorcel Airlines ma przyjemność powitać Cię na pokładzie i zaprosić w pełną pożądania podróż! Nasza załoga to ludzie młodzi, w dobrej formie z nieokiełznanym seksualnym temperamentem- a do tego mają najgorętszą pracę na świecie.

Są zdecydowani,wykorzystać swoje wdzięki, by Twój lot okazał się być niezapomniany. Elena- Stewardessa- ładna, niebieskooka dziewczyna jest zaskoczona, witając na pokładzie swego byłego chłopaka, który jest dzisiaj w związku ze...

swoim najlepszym przyjacielem! Nie waha się jednak zwabić go do kabiny, na ostatnie mściwe pieprzenie... Ella, nowo przybyła z Dorcel Airlines, przechodzi przymiarkę munduru pod okiem Marisy i Krawca, który upewnia się, że zmierzył ją precyzyjnie, co do milmetra jej młodego, gorącego ciała.

Wstęp pełen profesjonalizmu i niewinności, ‘’przypadkowych’’ dotknięć, delikatnych muśnięć, wkrótce zakończy się szalonym trójkątem. Alexis i Mishą... Dwie niezwykle niegrzeczne dziewczynki, które nigdy nie przegapią okazji do zorganizowania orgii z kolegami z pierwszej klasy!

Elena prędko zapomina o swym byłym, kiedy oddaje się kapitanowi i jego zastępcy. Stewardessy Dorcel Airlines potrzebują zasłużonej przerwy po dniach pełnych… ciężkiej pracy! Zamożny biznesmen i miłośnik mundurów z wybrzeża przyjeżdża w samą porę, aby zaprosić Mishę, Alexis i Marisę do jego willi na gorący pokaz lesbijek w basenie.Występują: Mariska X, Elena Koshka, Alexis Crystal, Ella Hughes, Misha Cross, Sam Bourne, Pascal White, Luke Hardy, Max Deeds, Axel Aces, Freddie FlavasReżyser: Liselle BaileyCzas trwania filmu: 135minutAudio: język angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, POLSKI...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.