Menu

Film DVD Dorcel - Lana Desires Of Submission

Cechy produktu
  • Producent Marc Dorcel (FR) 
  • Nośnik DVD 
Opis

spektakularna i utalentowana amerykańska dziennikarka Lana zacznie śledztwo w sprawie uległości. Spotka się z Jeanem Lefortem, pisarzem specjalizującym się w tej tematyce. Na pierwszy rzut oka postrzega go jako narcystycznego manipulatora, Lana wkrótce zakończy swój wywiad.

Jednak nie jest osobą, która tak prosto się poddaje, Lana zgodzi się zostawić aparat, żeby spędzić weekend z Jean u Claire, jednej z jej lojalnych czytelniczek. Po drodze zmusi choćby swoją naturę do ekshibicjonistycznej gry, żeby przekonać gospodarzy o swych zamiarach.

Czekając na przybycie dziennikarza, Claire i jej goście, pod kierunkiem Jean, wezmą udział w kolacji, podczas której będzie miało pierwsze poddanie się urodziwej Clei. Będzie to potężna mieszanka przyjemności i ostrej perwersji.

Temat badań Lany niezwykle szybko zmieni się w obsesję i przeniesie ją do nowej rzeczywistości, w której skryte praktyki seksualne, są przeżywane na oczach wszystkich w całkowitej radości. Dzięki doświadczeniu i radom Claire, Lana odkryje prawdziwą wolność, przesuwając granice swych fantazji.

pomiędzy pożądaniem a fetyszyzmem Lana w końcu ujawni swoją prawdziwą naturę u boku Jean, którego skłonności do SM doprowadzą ją do rozkosznej uległości.Występują: Lana Rhoades, Clea Gaultier, Claire Castel, Lucy Heart, Alberto Blanco, Ricky Mancini, Rico Simmons, Philippe Soine, MathReżyser: Hervé BodilisCzas trwania filmu: 116minutAudio: język angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, POLSKI...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.