Menu

Polaroid I-type (kolor)

Cechy produktu

  • Producent Polaroid 

Opis

FILM POLAROID ORIGINALS COLOR FOR I-TYPEOsiem barwnych fotografii z białymi ramkami. Do wykorzystania w aparatach I-Type. Potrzeba maksymalnie 2 minut aby obrazy zaczynały pojawiać się na zdjęciach.
Po około 10-15 minutach otrzymamy cały obraz. Folia rodzaju I jest zoptymalizowana dla aparatów I-Type; I-1 i OneStep2.Jest tańszy charakterystyczny film, ponieważ nie gromadzi baterii. Film I-Type wykorzystuje najnowszą technikę łączenia barw do tworzenia fotografii o bogatych, korzystnie zrównoważonych tonach i specjalnych teksturach, które powodują, iż fotografia analogowa jest tak charakterystyczna.Biała ramka, która otacza obraz jest podatna na atrament, dzięki czemu możesz zanotować na niej, kiedy powstało zdjęcie albo zostawić dedykację dla przyjaciół.
Specyfikacja:Format: 10,7 cm x 8,8 cmWielkość fotografii: 7,9 x 7,9 cmIlość: 8 szt. W opakowaniuBateria: Wkłady nie mają zastosowanej baterii

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.