Menu

DRIVE Kompletnie nowe spojrzenie na motywację (opr. miękka)

Cechy produktu
  • ISBN 9788360652930 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Pink Daniel H. 
  • Wydawnictwo EMKA 
  • Ilość stron 236 
  • Rok wydania 2011 
Opis

Drive to wyjątkowa książka, która zapładnia myślenie i wydajne działanie. Pink wysuwa mocne argumenty, by ponownie przemyśleć motywacje i dostarcza narzędzi koniecznych do przeprowadzenia zmian we własnym życiu.
Daniel H. Pink jest twórcą obalającego pewien paradygmat poglądu na to, co naprawdę nas motywuje i jak możemy zastosować tę wiedzę, żeby pracować mądrzej i żyć lepiej.
Większość z nas przekonana jest,najkorzystniejszym sposobem na zmotywowanie siebie, a także innych są nagrody oraz filozofia kija i marchewki. A to błąd, bowiem tajemnicą pozwalającą uzyskać wysokie wyniki oraz satysfakcję - w pracy, w szkole i w domu - jest głęboko zakorzeniona w człowieku potrzeba kierowania swoim własnym życiem, uczenia się i tworzenia czegoś nowego i lepszego progresywnania wobec siebie i tego najkorzystniejszego ze światów.
Korzystając z wyników naukowych badań nad tym co motywuje ludzi, Pink ujawnia rozbieżność między nauką a praktyką w biznesie, i uzmysławia, jaki to ma wpływ na każdy aspekt naszego życia. Dowodzi, że to co działało produktywnie w dwudziestym wieku, jest w zupełnym rozbracie ze współczesnymi wyzwaniami. W Drive Pink zajmuje się trzema elementami prawdziwej motywacji - autonomią, mistrzostwem i celem -, a także oferuje mądre, pionierskie techniki, by je wprowadzić w życie. A przy sposobności zabiera nas do firm, które stosują nowe podejście w motywowaniu i prezentuje nam naukowców oraz przedsiębiorców, którzy śmiało wskazują drogę ku przyszłości.
Drive aż kipi od rewelacyjnych pomysłów - to unikatowa książka, która zmienia sposób myślenia i podejścia do życia.

EAN: 9788360652930
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.