Menu

FILOZOFIA F**K IT (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324630813 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor John Parkin 
  • Wydawnictwo Sensus, Helion 
  • Ilość stron 160 
  • Rok wydania 2011 

Opis

Nie przeklinaj — po prostu to pieprz! Pieprz chęć naprawiania świata! Pieprz samokontrolę i dyscyplinę! Pieprz plany i cele! Pieprz swoje problemy! Pieprz zdanie innych na Twój temat! Powiedz "pieprzę to" i bądź egoistą!

Jeśli coś Ci się nie podoba, nie musisz tego robić! I tak jest już po herbacie, przecież wszelkich nie dasz rady uszczęśliwić, więc... Pieprz to! John Lennon Koniec użerania się ze wszystkim i wszystkimi!

Koniec wysłuchiwania, co powinieneś robić! Powiedz: "Pieprzę to!" i od razu poczujesz się lepiej. A to dopiero pierwszy krok do dużej zmiany w Twoim życiu. Oto zbliża się rozwiązanie ostateczne.

Masz odwagę zrobić ten krok? Czy Twoja frustracja osiągnęła już poziom krytyczny i obawiasz się, że jak tak dalej pójdzie, możesz zrobić coś wysoce nieobliczalnego? Jeśli jesteś zestresowany, spięty, niespokojny i cierpisz na manię bezustannego kontrolowania — potrzeba Ci mocnego kopa — powiedz: "Pieprzę to!".

Bez skrupułów, wbrew terminom i oczekiwaniom innych rozsiądź się komfortowo w fotelu i weź tę książkę do ręki. Zapomnij o wszystkim, czego nauczono Cię o życiu i o tym, kim jesteś albo powinieneś być, a od razu dostrzeżesz swoją wyjątkowość.

Rozkoszuj się tą niezwykłą filozofią spokoju, relaksu i poczucia prawdziwej wolności. Dzięki temu uświadomisz sobie, iż wszystkie sprawy, którymi się tak przejmowałeś, to zwykłe błahostki. Powiedz swoim problemom i obawom: "Pieprzę was!".

Mówiąc: "Pieprzę to", uwalniasz się od czegoś, co głównie sprawia Ci ból. Mówiąc: "Pieprzę to", przestajesz słuchać innych, a zaczynasz słuchać siebie. Mówienie: "Pieprzę to" to przeżycie duchowe, ponieważ przestajesz się opierać i poddajesz się naturalnemu rytmowi samego życia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.