Menu

Filtr Braun Blueline CPL 67mm (bluecpl67) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Braun 
  • Średnica 67 mm
Opis

Filtr BRAUN CPL Blueline to filtr polaryzacyjny do aparatów fotograficznych o średnicy 67 mm, dzięki któremu kolory na zdjęciach znów będą jak żywe. Ponieważ wszystkie przedmioty odbijają światło otoczenia; powierzchnie lśniące powodują silne i ukierunkowane odbijanie, natomiast powierzchnie matowe odbijają słabo i w sposób rozproszony.

Światło to sprawia nawarstwienie właściwych odcieni przedmiotów, co skutkuje mleczną warstwą. Ponieważ warstwa ta w świetnej większości przypadków jest „spolaryzowana" – z zasady przy bocznym słońcu (najbłyskotliwiejsze oddziaływanie światła i cienia) – powstaje w wyniku czego „spłycenie" barw, któremu możemy w nad wyraz prosty sposób zapobiec: zamocowany na obiektywie i ustawiony w słusznym położeniu polaryzacyjny filtr kołowy PRAKTICA blokuje spolaryzowane światło dzięki temu odcienie na zdjęciach znów tryskają życiem.

w przypadku aparatów lustrzanych, trafne położenie filtra widzimy w wizjerze; w przypadku innych aparatów filtr po prostu ustawić trzymając go zwyczajnie przed okiem i zamocować na obiektywie w położeniu odpowiadającym temu ustawieniu.

w dodatku filtr polaryzacyjny kołowy można zastosować w taki sposób, iż odbicia powstające przy bocznym padaniu światła na połyskujące powierzchnie szklane, z tworzywa, lakierowane czy na lustro wody zostaną osłabione albo wzmocnione....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.