Menu

Filtr Braun Blueline CPL 77mm (bluecpl77) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Braun 
  • Średnica 77 mm
Opis

Wszystkie przedmioty odbijają światło otoczenia; powierzchnie błyszczące powodują silne i ukierunkowane odbijanie, natomiast powierzchnie matowe odbijają słabo i w sposób rozproszony. Światło to sprawia nawarstwienie właściwych odcieni przedmiotów, co skutkuje mleczną powłoką.

Ponieważ powłoka ta w znakomitej większości przypadków jest „spolaryzowana" – najczęściej przy bocznym słońcu (najefektowniejsze oddziaływanie światła i cienia) – powstaje w wyniku czego „spłycenie" kolorów, któremu możemy w szczególnie prosty sposób zapobiec: zamocowany na obiektywie i ustawiony w adekwatnym położeniu polaryzacyjny filtr kołowy PRAKTICA blokuje spolaryzowane światło dzięki czemu barwy na zdjęciach znów tryskają życiem.

w sytuacji aparatów lustrzanych, słuszne położenie filtra widzimy w wizjerze; w sytuacji innych aparatów filtr po prostu ustawić trzymając go zwyczajnie przed okiem i zamocować na obiektywie w położeniu odpowiadającym temu ustawieniu.

ponadto filtr polaryzacyjny kołowy można zastosować w taki sposób, że odbicia powstające przy bocznym padaniu światła na błyszczące powierzchnie szklane, z tworzywa, lakierowane czy na lustro wody zostaną osłabione lub usztywnione!

Dzięki zaimplementowaniu filtra polaryzacyjnego kołowego kolory na zdjęciach znów będą jak żywe....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.