Menu

FILTR HOYA UV UX 49 mm WYSYŁKA GRATIS / TEL. 500 005 235

Cechy produktu
  • Producent HOYA 
  • Średnica 49 mm
  • Rodzaj UV 
Opis
Filtr Hoya UV UX 49 mm Filtr UV UX z nowo dodaną powłoką hydrofobową to przeprojektowany filtr HMC UV (C), teraz zintegrowany z nową kolekcją klasy UX wraz z filtrem CIR-PL Slim. Filtr UX UV jest całkowicie nowym produktem gwarantującym wysokie standardy jakości.„UX w nazwie kolekcji oznacza „User eXperience,wyróżnić wszystkie doświadczenia, które użytkownicy uzyskają dzięki tym filtrom i wszystko, co się z nimi wiąże. Linia UX oferuje użytkownikom lepsze indywidualne doświadczenia przez wszystkie działania związane z fotografią.Promienie UV, choć niewidoczne gołym okiem, mogą wpływać na obraz w trakcie fotografowania w miejscach takich jak wybrzeże czy góry, wywołując rozmycie konturów lub wyblakłe i białawe obrazy.Filtry posiadają tłumić widmo UV zawarte w świetle dziennym, które sprawia głównie zły wpływ na obrazy. Filtr tego typu może być stosowany jednocześnie w profesjonalnych aparatach jak i cyfrowych, co zagwarantuje bardziej żywe obrazy. Ponadto, utrzymując go stale przymocowanego służy jako codzienna ochrona obiektywu. Funkcje i atuty:
  • warstwa antyrefleksyjna zapobiega niepożądanym odbiciom i rozszerza przepuszczalność światła.
  • powłoka hydrofobowa została dodana do powłoki antyrefleksyjnej. Warstwa ta odpycha krople wody i ułatwia czyszczenie powierzchni filtra z brudu albo odcisków palców.
  • Smukła ramka zapobiega winietowaniu nawet w przypadku obiektywów szerokokątnych.
Specyfikacja: typ: UV Średnica: 49mm kolor pierścienia: Czarny dostępne średnice: 37; 39; 40,5; 43; 46; 49; 52; 55; 58; 62; 67; 72; 77; 82 mm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.