Menu

Filtr Kenko Air MC/UV 37mm (223794) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 37 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Air MC pochłania promienie ultrafioletowe, które powodują,zdjęcia realizowane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, szczególnie na sporych wysokościach albo w przypadku fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezsprzecznie poprawić jakość naszych fotografii i filmów. Ponadto filtr UV Air MC może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami oraz drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Wysokiej jakości szkło optyczne z powłokami MC (Multi Coating) zagwarantuje wysoką jakość obrazu. Dzięki transmisji światła większej niż 96% przy 420-680nm., filtr usuwa niechciane flary i odblaski, umożliwiając uzyskanie obrazu znamionującego się wielkim kontrastem i stosownie odwzorowywanymi kolorami.

Filtry UV Air MC przystępne są w rozmaitych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można łatwo dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.