Menu

Filtr Kenko Air MC/UV 40.5mm (224294) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 40 mm
  • Rodzaj UV 
Opis

Uniwersalny filtr UV Air MC pochłania promienie ultrafioletowe, które sprawiają,fotografie realizowane w świetle słonecznym są bardziej mgliste i niewyraźne, bardzo na obszernych wysokościach albo w sytuacji fotografowania rozległych krajobrazów.

Dzięki zaimplementowaniu filtra możemy pozbyć się tych niekorzystnych efektów i bezspornie poprawić jakość naszych zdjęć i filmów. Dodatkowo filtr UV Air MC może być na stałe zamocowany, pełniąc funkcję osłony soczewki obiektywu, zabezpieczając ją przed przypadkowymi zarysowaniami, uszkodzeniami oraz drobinami kurzu, pyłu i piasku.

Wysokiej jakości szkło optyczne z powłokami MC (Multi Coating) zagwarantuje wysoką jakość obrazu. Dzięki transmisji światła pokaźniejszej niżeli 96% przy 420-680nm., filtr likwiduje niechciane flary i odblaski, umożliwiając uzyskanie obrazu charakteryzującego się sporym kontrastem i odpowiednio odwzorowywanymi kolorami.

Filtry UV Air MC dostępne są w różnych rozmiarach, od 37 mm do 82 mm, dzięki czemu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.