Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 52mm (225279) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 52 mm
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC zostały wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami jakości i poparte długoletnim doświadczeniem producenta Kenko w wytwarzaniu nieprzeciętnych filtrów fotograficznych.

linia RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie kryteria i specyficzne potrzeby, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, powiększa kontrast nieba oraz nasycenie kolorów.

Jego działanie jest szczególnie przydatne w trakcie fotografowania ludzi, gdyż usuwa refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy i w szkłach okularów. Podobnie działa w przypadku fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu realne jest także uzyskanie lepszych efektów w trakcie fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia wykonane bez filtra. Po prawej: zdjęcie produkowane z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste poprzez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się powłoka (ASC). Powoduje ona, że krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki temu pozostaje on czysty.

w dodatku powłoka ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, powłoka ASC sprawi, iż nie będą do niej solidnie przywierać, dzięki temu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go wyłącznie na fotografowanie. Przejrzysty i ostry obraz Filtr RealPro został tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki czemu zdjęcia i filmy rejestrowane przy pomocy filtra RealPro cechują się niezwykłą przezroczystością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na odcienie i kontrast widoczny na zdjęciach i równocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, efektywnie minimalizuje rozmaitego rodzaju flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr ma cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany choćby z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów podczas fotografowania z zastosowaniem filtra RealPro, jego rama ma satynowe wykończenia. Szkło filtra zostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które uniemożliwia wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

dodatkowo ramka pozostała zaopatrzona w wyżłobienia, które upraszczają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy z łatwością przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w pakiecie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC dostępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki temu można prosto dobrać wymiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.