Menu

Filtr Kenko RealPro MC C-PL 55mm (225579) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Kenko 
  • Średnica 55 mm
Opis

Filtry dla wymagających użytkowników Filtry RealPro MC pozostały wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a także poparte długoletnim doświadczeniem producenta Kenko w tworzeniu nieprzeciętnych filtrów fotograficznych.

kolekcja RealPro MC jest odpowiedzią na wysokie wymagania i specyficzne potrzeby, zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Filtr polaryzacyjny likwiduje odbicia i refleksy pojawiające się w na powierzchniach takich jak szkło czy woda, rozszerza kontrast nieba, a także nasycenie barw.

Jego działanie jest stanowczo przydatne podczas fotografowania ludzi, gdyż likwiduje refleksy i odbicia pojawiające się na twarzy i w szkłach okularów. Podobnie działa w przypadku fotografowania takich obiektów jak m.in.

samochody czy biżuteria. Dzięki niemu realne jest także uzyskanie lepszych efektów podczas fotografowania pod wodą. Po lewej: zdjęcia produkowane bez filtra. Po prawej: zdjęcie tworzone z zamocowanym filtrem.

Filtry które pozostają czyste przez dłuższy czas Jedną z kluczowych cech filtrów RealPro jest specjalna niebrudząca się powłoka (ASC). Sprawia ona, iż krople deszczu spływają po powierzchni filtra, dzięki czemu pozostaje on czysty.

na dodatek warstwa ta utrudnia przyleganie do powierzchni filtra innych zabrudzeń, takich jak kurz i drobiny. Choćby jeżeli na powierzchni filtra pojawią się zabrudzenia, warstwa ASC sprawi, że nie będą do niej konkretnie przywierać, dzięki czemu ich usunięcie będzie dużo prostsze.

Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas, jaki musielibyśmy poświęcić na czyszczenie sprzętu, zezwalając przeznaczyć go wyłącznie na fotografowanie. Przezroczysty i ostry obraz Filtr RealPro pozostał tak skonstruowany by do materiału światłoczułego docierał każdy, pojedynczy promień światła.

dzięki temu fotografie i filmy rejestrowane za pomocą filtra RealPro charakteryzują się niezwykłą przezroczystością i ostrością. Filtr nie wpływa negatywnie na kolory i kontrast widoczny na zdjęciach i jednocześnie dzięki wykorzystaniu kilku powłok antyrefleksyjnych, sprawnie minimalizuje różnorodnego rodzaju flary i odbicia.

Specjalnie skonstruowana rama typu Slim Filtr posiada cienką, aluminiową ramkę, dzięki której może być z powodzeniem wykorzystywany nawet z ultra szerokokątnymi obiektywami, bez ryzyka, że na zdjęciach będzie widoczny niekorzystny efekt winietowania.

Aby jeszcze bardziej zapobiec powstawaniu refleksów w trakcie fotografowania z wykorzystaniem filtra RealPro, jego rama posiada satynowe wykończenia. Szkło filtra zostało umieszczone w specjalnym zagłębieniu które zapobiega wydostawaniu się promieni światła i tworzenie niechcianych odbić.

na dodatek ramka została wyposażona w wyżłobienia, które upraszczają mocowanie i zdejmowanie filtra. Bezpieczne przechowywanie Filtr RealPro możemy z łatwością przechowywać w specjalnym plastikowym opakowaniu, dostarczanym w zestawie.

Opakowanie ma funkcję blokująca promieniowanie UV, dzięki temu wydłuża żywotność filtra. Filtry RealPro MC przystępne są w zróżnicowanych wymiarach, od 37 mm do 105 mm, dzięki czemu można prosto dobrać rozmiary filtru do posiadanego obiektywu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.